Penisi Kafasında Bulunan Balık

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Fotoğrafta gördüğünüz bu balığın bilimsel adı "Phallostethus cuulong", gayrıresmî olarak "peniskafa" olarak biliniyor; çünkü birçok canlının aksine bu balığın penisi kafasında bulunuyor! Vietnam'ın Mekong deltasında 2012'de tanımlanan birkaç türden biri olan bu balığın sadece Güney Doğu Asya nehirlerinde bulunduğu düşünülüyor.

 

Kaynak: Phys.org

İnsanlara %20 Daha İyi Davranmak

Potansiyel Olarak Var Olabilecek İnsanlar...

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim