Evrim Ağacı, Her Şeyi Bilimsel Temelde Sorgulayarak Büyüyor!

Evrim Ağacı, Her Şeyi Bilimsel Temelde Sorgulayarak Büyüyor!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Her şeyi sorgula! Bu argümanı bile!

Evrim Ağacı ailesi büyümeye devam ediyor! 

Alanında çalışmalarıyla yer etmiş, uzman sayılabilecek veya gerçekten de uzman olan arkadaşlarımızı ailemize katarak büyümeyi sürdürüyoruz!

Ailemizin son üyesi, uzun süredir sayfamız okurlarından olan ve aynı zamanda Skeptikler isimli sayfanın ve blogun kurucusu ve baş yazarı olan, İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden Arsel Acar, Evrim Ağacı kadrosuna katılmış bulunmaktadır.

Bilimin vazgeçilmez unsurlarından biri olan soru sorma, sorgulama, şüphe duyma ve şüphelerin peşinden gitme unsurlarıyla özleşmiş olarak Arsel, Evrim Ağacı bünyesinde şüphecilik, sorgulama ve bilim-dışı iddiaların bilimsel olarak değerlendirilebilecek düzeyde olanlarının bu şekilde analizi üzerine yazılar yazacaktır. 

Yazılarının ve paylaşımlarının tüm okurlarımız için faydalı olmasını ümit ediyoruz.

Evrim Ağacı adına,

ÇMB

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder