Tüm Reklamları Kapat
Professor Dave Explains
Fragmanı İzle

Professor Dave Explains

Youtube Kanalı
2014
EA Puanı
9.8 10
185 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Hoş geldin! Olan biteni açıklamak konusunda bir ustalığım var ve sizinle bazı bilgileri paylaşmak istiyorum.

Carleton College'dan kimya alanında lisans derecesini aldım ve Cal State Northridge'de hem sentetik organik kimya hem de fen eğitiminde lisansüstü çalışmalar yaptım ve ikincisinde yüksek lisans da yaptım. Bundan önce, yaklaşık on yıl boyunca çeşitli lise ve lisans ortamlarında organik kimya konusunda uzmanlaşmış, aynı zamanda genel kimya, fizik ve biyoloji dersleri verdim.

Bu kanal, lise ve lisans düzeyindeki öğrenciler içindir, ancak aynı zamanda dünya ve işlerin nasıl yürüdüğü hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen tüm insanlar içindir. Amacım toplumumuzda bilim okuryazarlığını artırmak, bu yüzden lütfen bu öğreticileri beğenebileceğini düşündüğünüz kişilerle paylaşın. Keyifli öğrenmeler!
Hoş geldin! Olan biteni açıklamak konusunda bir ustalığım var ve sizinle bazı bilgileri paylaşmak istiyorum. Carleton College'dan kimya alanında lisans derecesini aldım ve Cal State Northridge'de hem sentetik organik kimya hem de fen eğitiminde lisansüstü çalışmalar yaptım ve ikincisinde yüksek lisans da yaptım. Bundan önce, yaklaşık ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
31 Aralık 2014
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (3)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
İnceleme
Çağrı Mert Bakırcı
İnceleyen10
239
0 Yorum
2
 • Paylaş
 • Alıntıla
 • Alıntıları Göster
 • Dış Sitelerde Paylaş
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
İnceleme
Nazmi Efe Armutcu
İnceleyen10
Dave abi, kanalında bu platformdan insanların seveceği içeriklere sahip. Ben onu sıfırdan ileri seviyeye Matematik oynatma listesinden tanıdım, Düz Dünyacıları cevapladığı videoya denk gelince zaten kanım çabucak ısındı. İngilizce bilenlere tavsiyem, girin bir bakın derim.
7
0 Yorum
0
 • Paylaş
 • Alıntıla
 • Alıntıları Göster
 • Dış Sitelerde Paylaş
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
İnceleme
Alper Akgül
İnceleyen10
Çok iyi fena kanal
5
0 Yorum
0
 • Paylaş
 • Alıntıla
 • Alıntıları Göster
 • Dış Sitelerde Paylaş
 • Raporla
 • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla İnceleme Göster
Eseri Ekleyen
Çağrı Mert Bakırcı
@cagrimertbakirci
İnceleme Yaz
Tasviyelere Git
Tüm Eserlere Git
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close