Dünya Isınıyor!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

image

Tehlikenin farkında mısınız? Yerküremiz sürekli olarak ısınıyor ve böyle giderse, tarihte birçok defalar tekrarlanmış bir kitlesel yok oluş meydana gelecek.

Yandaki fotoğraf, Amerika'nın Alaska Eyaleti'nde bulunan Muir Buzulu'nun 60 yıl arayla çekilmiş iki fotoğrafı. Sol taraftaki fotoğrafta her yer buzullarla kaplıyken, sağ taraftaki fotoğraflarda buzullara dair izler görmek bile pek mümkün değil.

Çevrenizi ve doğanızı koruyun. 

Korumazsanız... 

O da sizi korumayacak.

 

Kaynak: NASA

Atların Evriminde Parmaklar ve Toynak...

İlginç Bir Örnek Üzerinden Sahtebilimin Saçmalıkları...

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder