Kapak Görseli
Hakkımda
Tanzer Kantık 1977 yılında Manisa doğumludur. 2003 yılında Dokuz Eylül Fakültesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun oldu. Sivil toplum alanında Bisikletli Ulaşım Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Yaya Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda İzGazete, Birgün, Sanatatak, Cyclist Türkiye gibi yayınlarda bisikletli ulaşım, kent ve çevre ile ilgili yazılar yazmaktadır. Bisiklet aktivisti olarak da tanınan Tanzer Kantık mesleki kariyerini endüstriyel tasarımcı olarak sürdürmektedir
Coğrafi Bilgiler
Kişisel Bilgiler
Sosyal Ağ Hesapları
Eğitim ve İş Bilgileri
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Gerçek, herkesin kolaylıkla inandığı basit bir ifadedir. Suçu ispatlanana suçsuzdur. Bir hipotez ise kimsenin inanmak istemediği yeni bir öneridir. Etkili olduğu ispatlanana kadar suçludur.”
Edward Teller
Geri Bildirim Gönder