Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
1
Puan Ver

Geven(astragalus)bitkisinin kansere faydaları nelerdir?

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Geven(astragalus) bitkisi bağışıklık sistemini arttırıcı özelliklere sahip yararlı bir bitkidir. Ancak tek başına bizi kanserden koruyamaz sadece küçük hücreli olmayan akciğer kanserini tedavi etmek için kullanılan Kemoterapi ilaçlarının yararlı etkilerini arttırır ve yan etkilerini azaltır.

Teşekkür
Paylaş
0

Kaynaklar

  1. Kaynak Dr. Öz Doğan'ın sitesinde yazanlar iddialarımı destekliyor
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bilgeliğin yarısı, öğrendiklerinizden hangilerini unutacağınızı bilmektir.”
Larry Niven
Geri Bildirim Gönder