Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
2
Puan Ver

Corona nedeniyle, mart ayında planlanmış amsterdam gezileri iptal edilmeli?

Uçuş çarşamba, evrim ağacı gidilebilir derse ilk defa avrupa gören 3 genç olacağız. Hasta ve yaşlı aile bireylerini riske atmış olurmuyuz? :( zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

1
Anonim 2
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Eğer erteleme imkanınız varsa ertelemenizi tavsiye ederim; özellikle de İtalya'daki durum hızla ciddileşirken Avrupa'nın geri kalanının da sert önlemler alma potansiyeli bulunmasından ötürü. Bu tarz bir etkinliğin heyecanını çok iyi tahmin ediyorum; fakat hem orada sıkışıp kalma ihtimaliniz her zamankinden yüksek (Amsterdam turistik yerleriyle çok bilinen bir yer olduğu için buralar ilk önce etkilenecektir), hem de sağlığınızı korumak açısından. Ama imkansız ise ertelemeniz, şu anda resmî olarak size engel olabilecek bir durum bulunmuyor. Her halükarda, şimdiden iyi eğlenceler!

Teşekkür (1)
Paylaş
5
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bazı insanlar değişimi sevmezler. Ancak alternatif felaketse, değişime sarılmanız gerekir.”
Elon Musk
Geri Bildirim Gönder