Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Evrim Ağacı olarak yaptığımız bilimsel çalışmalar, Dünya çapındaki birçok bilim insanı ve bilim vakfının dikkatini çekiyor. Ayrıca ülkemizdeki bilimin ve bilimseverlerin Dünya çapında varlığının tanınması amacıyla çok sayıda irtibat kuruyoruz ve emek harcıyoruz. Hepsinin tek sebebi var: "Türkiye sandığınız gibi bir yer değil, burada bilimi destekleyen, koruyan, kollayan, savunan insanlar olarak biz de varız!" diye haykırabilmek. Bu sesimize ses veren birçok isim ve vakıf sayabiliriz.

Ancak geçtiğimiz günlerde Facebook'ta 50.000'e ulaşmamıza özel olarak hazırladığımız videoya gelen destekler, umudumuza umut kattı diyebiliriz. Özellikle de Richard Dawkins Mantık ve Bilim Vakfı yöneticilerinden Sean Faircloth, videomuza destek oldu ve olmaya da devam ediyor.

Kendi Facebook sayfalarından yayınladıkları mesajda, şunları söylüyorlar:

"Türkiye'den ya da o kökenden birilerini tanıyorsanız, bunu onların sayfasında paylaşın. Sekülerizm Türkiye'de tehdit altında ve bu, desteği hak eden önemli bir bilim-temelli organizasyon. Ekteki videoyu izleyin ve sayfayı beğenin."

Kendilerine ve bize destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz. 

Evrim Ağacı Ekibi

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder