Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali 2018 Etkinlik Programı Açıklandı!

Bu yazı, Evrim Ağacı'na ait, özgün bir içeriktir. Konu akışı, anlatım ve detaylar, Evrim Ağacı yazarı/yazarları tarafından hazırlanmış ve/veya derlenmiştir. Bu içerik için kullanılan kaynaklar, yazının sonunda gösterilmiştir. Bu içerik, diğer tüm içeriklerimiz gibi, İçerik Kullanım İzinleri'ne tabidir.

Kozmik Anafor tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan "Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali", 10-13 Ağustos 2018 tarihleri arasında Olimpos/Antalya'da düzenlenecek. Tarihler, Perseid Meteor Yağmuru'nu da kapsayacak şekilde seçildi.

Kozmik Anafor tarafından açıklanan festival programı hakkında bilgiyi buradan alabilirsiniz. Festival hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Festivale Evrim Ağacı olarak biz, Bilimfili, BNGL gibi popüler bilim oluşumları ile, Meade Teleskopları Türkiye Dağıtıcısı Astromed ve Celestron Teleskopları Türkiye Dağıtıcısı Eyüboğlu gibi firmalar destek oluyor.

Etkinlik t-shirtü (Katılımcılara ücretsiz olarak verilecektir.)
Etkinlik t-shirtü (Katılımcılara ücretsiz olarak verilecektir.)
Kozmik Anafor

Ayrıca etkinliğe Prof. Dr. Osman Demircan, Prof. Dr. Talat Saygaç, Prof. Dr. Günay Taş, Doç. Dr. Ozan Ünsalan, Yrd. Doç. Dr. Nazım Kemal Üre, Tevfik Uyar, amatör astronom Zafer Emecan, Mavi Uslu, Taylan Kasar, Şerif Kürkçüoğlu, Metin Altundemir, Mehmet Ergün, Delil Geyik ve Ufuk Gökçek sunumlarıyla katkı sağlayacak. Evrim Ağacı'nı temsilen yazarlarımızdan Arsel Berkat Acar etkinlikte bir sunum yapacak.

Bunun haricinde etkinlikte atölyeler, öğrenci toplulukları, ödüllü yarışmalar da yer alacak. Bunlarla ilgili bilgiyi buradaki içeriğimizden alabilirsiniz.

Geçtiğimiz sene düzenlenen etkinliğe dair kısa bir tanıtım videosu ise şöyle:

Olimpos'ta görüşmek üzere!

Kaynaklar ve İleri Okuma:

  • Ana Görsel Kaynağı: Kozmik Anafor
  • Z. Emecan. Olimpos Gökyüzü Ve Bilim Festivali 2018 Etkinlik Programı Açıklandı. (2018, Temmuz 06). Alındığı Tarih: 06 Temmuz 2018. Alındığı Yer: Kozmik Anafor

Bir yazının daha sonuna geldik. Ancak yeni bir şeyler öğrenmeye devam etmek isterseniz, sizin için seçtiğimiz şu videomuza göz atabilirsiniz:

En Çok İzlenen Son Videomuz Abone Ol Rastgele

Türkiye'de Çocuklar Ailelerinden Daha Fazla Ödev Desteği Alıyor; Ama Daha Nadiren Üniversite Bitiriyorlar!

Evrim Ağacı, Avrupa Yılın Bilim Yazarı Ödülü'ne Aday Gösterildi!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder