Evrim Ağacı
Reklamı Kapat
Kapak Görseli
Volkan Demirci
Üye Okur

Volkan Demirci

10 ay önce üye oldu
0 Takipçi
|
1,110 Uyum Puanı
|
2 Soru & Cevap Teşekkür
Profili Paylaş
Buraya sorman ne kadar doğru bilmiyorum ama cevaplıyacağım.Minimum (En az)Sistem gereksinimleri şu şekilde oyunun: İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 32 Bit CPU(İşlemci):Dual Core CPU 2.4 GHz Ram:2 GBEkran...
Bu aslında telefonların SAR(Specific Absorption Rate,Özgür Emilim Oranı) değerine bağlı .Bu konuyu BBC'deki bir haber güzel açıklamış alta bıraktım linki.Bilimsel kanıtlar, sürekli olarak endişe etmek...
Bununla ilgili bir çalışma vardı ''Eternime'' adında alta kaynak bırakıyorum okursunuz merak ediyorsanız.İndigo dergiside bir yazı hazırlamış bu konuyla ilgiliAyrıca kendi görüşüm veri boyutları çok yüksek...
İçerik sağlayıcıları, yer sağlayıcıları ve erişim sağlayıcıları terimleri çoğumuzun aşina olduğu ancak birbiriyle karıştırılan kavramlardır. 3 farklı yazı halinde bu kavramları açıklayıp ayrı ayrı hukuki...
106 görüntülenme
Bilgisayarında wireless kart olmayabilir veya gözükmüyor da olabilir. Gözükmüyor ise ;Bilgisayarım'a sağ tıklayıp Özellikler'e gir. Açılan pencerenin Donanım sekmesine gir ve bu sekmedeki Aygıt Yöneticisi...

Bu kullanıcının toplam 5 cevabı var

Reklamı Kapat
Reklamsız Deneyim

Evrim Ağacı'nın çalışmalarına Kreosus, Patreon veya YouTube üzerinden maddi destekte bulunarak hem Türkiye'de bilim anlatıcılığının gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz, hem de site ve uygulamamızı reklamsız olarak deneyimleyebilirsiniz. Reklamsız deneyim, Evrim Ağacı'nda çeşitli kısımlarda gösterilen Google reklamlarını ve destek çağrılarını görmediğiniz, daha temiz bir site deneyimi sunmaktadır.

Kreosus

Kreosus'ta her 10₺'lik destek, 1 aylık reklamsız deneyime karşılık geliyor. Bu sayede, tek seferlik destekçilerimiz de, aylık destekçilerimiz de toplam destekleriyle doğru orantılı bir süre boyunca reklamsız deneyim elde edebiliyorlar.

Kreosus destekçilerimizin reklamsız deneyimi, destek olmaya başladıkları anda devreye girmektedir ve ek bir işleme gerek yoktur.

Patreon

Patreon destekçilerimiz, destek miktarından bağımsız olarak, Evrim Ağacı'na destek oldukları süre boyunca reklamsız deneyime erişmeyi sürdürebiliyorlar.

Patreon destekçilerimizin Patreon ile ilişkili e-posta hesapları, Evrim Ağacı'ndaki üyelik e-postaları ile birebir aynı olmalıdır. Patreon destekçilerimizin reklamsız deneyiminin devreye girmesi 24 saat alabilmektedir.

YouTube

YouTube destekçilerimizin hepsi otomatik olarak reklamsız deneyime şimdilik erişemiyorlar ve şu anda, YouTube üzerinden her destek seviyesine reklamsız deneyim ayrıcalığını sunamamaktayız. YouTube Destek Sistemi üzerinde sunulan farklı seviyelerin açıklamalarını okuyarak, hangi ayrıcalıklara erişebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Eğer seçtiğiniz seviye reklamsız deneyim ayrıcalığı sunuyorsa, destek olduktan sonra YouTube tarafından gösterilecek olan bağlantıdaki formu doldurarak reklamsız deneyime erişebilirsiniz. YouTube destekçilerimizin reklamsız deneyiminin devreye girmesi, formu doldurduktan sonra 24-72 saat alabilmektedir.

Diğer Platformlar

Bu 3 platform haricinde destek olan destekçilerimize ne yazık ki reklamsız deneyim ayrıcalığını sunamamaktayız. Destekleriniz sayesinde sistemlerimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz ve umuyoruz bu ayrıcalıkları zamanla genişletebileceğiz.

Giriş yapmayı unutmayın!

Reklamsız deneyim için, maddi desteğiniz ile ilişkilendirilmiş olan Evrim Ağacı hesabınıza üye girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmadığınız takdirde reklamları görmeye devam edeceksinizdir.

Destek Ol
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bazıları insanın gezegenimizdeki en tehlikeli hayvan olduğunu söyler. Bu kişilerin hiç kızgın bir kedi görmedikleri açıktır.”
Lillian Johnson
Geri Bildirim Gönder