Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Okurlarımızdan aralıklarla bize nasıl maddi destekte bulunabilecekleri, nereden bağış yapabilecekleri konusunda sorular geliyor. :) Genellikle bağışları kibarca reddediyor olsak da, sitemizin giderleri ve bazı geliştirmeler ve videolar için maddi desteğe ihtiyacımız olduğu zamanlar olabiliyor. Evrim Ağacı'nın hiçbir maddi geliri veya maddi sponsoru bulunmadığı için, ara sıra okurlarımızdan gelen bağışları bir kenarda biriktirerek gerekli harcamaları yapıyoruz. Görmüş olabileceğiniz gibi, bu tür bağışları istemeye bile genellikle utanıyoruz, zira hiçbir içeriğimizi ücretli yapmak istemediğimiz gibi, hiçbir zaman okurlarımızdan para istemek içimizden gelmiyor. Bağış bile olsa... :) Ama son dönemde bu soruların sayısı artınca, Patreon hesabımızı hatırlatmak istedik:

https://www.patreon.com/evrimagaci

Yapmanız gerekenler çok basit:

1) Önce şuradan üyelik bilgilerinizi girin: https://www.patreon.com/bePatron?patAmt=1&u=367708 (Eğer üye değilseniz, buradan üye olabilirsiniz: https://www.patreon.com/bePatron?patAmt=1&u=367708)

2) Sonra bu adrese gidin lütfen: https://www.patreon.com/evrimagaci

3) "Become a patron" tuşuna tıklayın.

4) Aylık ne kadar ödemek istediğinizi listeden seçin (1, 3, 5, 40 vs.). Eğer o aşağıdaki seçeneklerden birini seçerseniz aylık düzenli olacaktır. En üstteki ise tek seferlik bağış yapmak için.

5) (Eğer başta üyelik bilgilerinizi girmediyseniz, bu noktada üyelik bilgilerinizi isteyecek. Onu girmeniz gerekiyor.)

6) Sonra "Confirm and Pledge" tuşunu tıklayın. 

7) Bu noktada e-mail, kart numarası, kart ay ve yılı, CVC (kartın arkasındaki 3 haneli güvenlik kodu) isteniyor. Bunları girdikten sonra "Pledge" tuşuna basın.

Bu kadar! :) Böylece Evrim Ağacı'na düzenli olarak katkı sağlayabilir ve oldukça ufak olan bağış depomuzu birazcık da olsa genişletmemizi sağlayabilirsiniz. :) Ayda 1 dolar bile verebilecek olsanız, uzun vadede oldukça kıymetli bir miktara ulaşabiliriz.

Eğer Paypal üzerinden tek seferde belli bir miktarda bağış yapmak isterseniz, buradaki bilgileri okuyabilirsiniz: https://evrimagaci.org/fotograf/48/4105

Evrim Ağacı'na yaptığınız her türlü katkı için çok teşekkürler! 

Biz, hep birlikte güçlüyüz! :)

Bu İçerik Size Ne Hissettirdi?
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Soru Sorun!
Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder