Tüm Reklamları Kapat
Varèse Sarabande Records
Fragmanı İzle

Varèse Sarabande Records

@VareseSarabandeRecords
Youtube Kanalı
2010
EA Puanı
5.5 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Varèse Sarabande, Amerikan kayıt şirketidir ve Concord Music Group'un sahipliğinde ve Universal Music Group tarafından dağıtımı yapılmaktadır. Film müzikleri ve orijinal döküm kayıtları konusunda uzmanlaşmıştır. Nadir veya kullanılamayan albümleri yeniden yayınlamayı ve sözleşme altında olmayan sanatçıların yeni yayınlarını da hedeflemektedir. Şirketin adı, Fransız doğumlu besteci Edgard Varèse'nin soyadıyla İspanyol bir dans olan sarabande müzik terimini birleştirerek oluşturulmuştur.

Şubat 2018 itibarıyla, Varèse Concord Music Group'un Craft Recordings etiketi bir bölümü olarak faaliyet göstermektedir.

YouTube kanalı açıklaması:
Varèse Sarabande, dünyanın en büyük bestecilerinden gelen üst düzey #Film ve #TV müziklerini yayınlayan öncü bir #Soundtrack plak şirketidir.
Varèse Sarabande, Amerikan kayıt şirketidir ve Concord Music Group'un sahipliğinde ve Universal Music Group tarafından dağıtımı yapılmaktadır. Film müzikleri ve orijinal döküm kayıtları konusunda uzmanlaşmıştır. Nadir veya kullanılamayan albümleri yeniden yayınlamayı ve sözleşme altında olmayan sanatçıların yeni yayınlarını da hedeflemektedir. Şirk ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
08 Haziran 2010
Kanal Kategorisi
Müzik
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close