Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Kitap
2019

Su Damlası

Yazar: Eşref Atabey
Tüm Reklamları Kapat

Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sayfa Sayısı 204
ISBN-10 6059331874
ISBN-13 9786059331876
Son Baskı Tarihi 2019-01-01
Cilt Ciltsiz
Yazar Hakkında
1954 Muğla-Dalaman doğumlu Dr. Eşref Atabey; 1978 İstanbul üniversitesinden mezun jeoloji yüksek mühendisidir. Aynı zamanda kamu yönetimi uzmanı, iş güvenliği ve sağlığı uzmanı, asbest söküm uzmanı ve tıbbi jeoloji uzmanıdır.
Doğal afetler, deprem, tıbbi jeoloji, jeolojik miras, çevre jeolojisi konularında çeşitli dergilerde yayımlanmış makaleleri, bildiri ve etüt raporları bulunmaktadır.
Tıbbi jeoloji bilim dalının ülkemizde tanınmasına, gelişmesine öncülük etmiş, farklı kurum ve kuruluşlarda , üniversitelerde seminerler ve konferanslar vermiş, panellere katılmış, jeolojik unsurlar ve halk sağlığı konusunda eğitim amaçlı çalışmalar yapmıştır.
Jeoloji ve özellikle jeolojik unsurlar ve halk sağlığı konusunda yayımlanmış Türkçe Kitapları ile yabancı dilde Almanya’da basılmış “Mineral Dusts and Health” adlı kitabı bulunmaktadır.
Suyun Hikayesi kitabı: Kendi dilince, “Suyun nasıl doğduğunu, nasıl hastalandığını, nasıl ihtiyarladığını, nasıl öldüğünü ve gelişen uygarlığın onu nasıl yok ettiğini biliyor muyuz?” sorularına bir yanıt hem arıyor hem de veriyor.
1954 Muğla-Dalaman doğumlu Dr. Eşref Atabey; 1978 İstanbul üniversitesinden mezun jeoloji yüksek mühendisidir. Aynı zamanda kamu yönetimi uzmanı, iş güvenliği ve sağlığı uzmanı, asbest söküm uzmanı ve tıbbi jeoloji uzmanıdır. Doğal afetler, deprem, tıbbi jeoloji, jeolojik miras, çevre jeolojisi konularında çeşitli dergilerde yayımlanmış maka ... Daha fazla göster

Kişiler

Bu Eseri Raporla
esat kudret Eseri Ekleyen
6
Tavsiye Yaz
Tavsiyeler (1)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Tavsiye
Esat Kudret
Esat Kudret
110K UP
Tavsiye Eden
4
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
  • Dış Sitelerde Paylaş
  • Raporla
  • Mantık Hatası Bildir
Daha Fazla Tavsiye Göster
Su Damlası
6
85.71% olumlu
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor
Evrim Ağacı Uygulamasını
İndir
Chromium Tabanlı Mobil Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
İlk birkaç girişinizde zaten tarayıcınız size uygulamamızı indirmeyi önerecek. Önerideki tuşa tıklayarak uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu öneriyi, yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Eğer bu öneri artık gözükmüyorsa, Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Chromium Tabanlı Masaüstü Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
Yeni uygulamamızı kurmak için tarayıcı çubuğundaki kurulum tuşuna tıklayın. "Yükle" (Install) tuşuna basarak kurulumu tamamlayın. Dilerseniz, Evrim Ağacı İleri Web Uygulaması'nı görev çubuğunuza sabitleyin. Uygulama logosuna sağ tıklayıp, "Görev Çubuğuna Sabitle" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer bu seçenek gözükmüyorsa, tarayıcının Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Safari Mobil Uygulama
Sırasıyla Paylaş -> Ana Ekrana Ekle -> Ekle tuşlarına basarak yeni mobil uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu basamakları görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayın

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close