Evrim Ağacı

Evrim Ağacı Apple ve Android Uygulamalarını Edinmeyi Unutmayın!

Evrim Ağacı Apple ve Android Uygulamalarını Edinmeyi Unutmayın! Rami al-Zayat
Tavsiye Makale

Bu yazı, Evrim Ağacı'na ait, özgün bir içeriktir. Konu akışı, anlatım ve detaylar, Evrim Ağacı yazarı/yazarları tarafından hazırlanmış ve/veya derlenmiştir. Bu içerik için kullanılan kaynaklar, yazının sonunda gösterilmiştir. Bu içerik, diğer tüm içeriklerimiz gibi, İçerik Kullanım İzinleri'ne tabidir.

iOS Uygulamamızı indirmek için buraya tıklayınız.

Android Uygulamamızı indirmek için buraya tıklayınız.

Uygulamamız
Uygulamamız

Temelleri Saim Emre Şahiner tarafından atılan telefon ve tabletlerle uyumlu olan uygulamamızı kullanarak internet sitemizdeki bütün içeriklere tek bir tıkla erişmeniz mümkün! Ayrıca YouTube videolarımızı da aynı uygulama içinden, kesintisiz olarak izleyebileceksiniz. Dahası, bu uygulama içerisinde "hap bilgiler" şeklinde, son derece kullanışlı, öğretici, işlevsel bilgilere yer vereceğiz; şu anda geliştirme aşamasındayız. Bunlara örnekler olarak farklı türlerin birbiriyle genetik akrabalık miktarını, DNA uyuşmasının ne anlama geldiğini, Uluslararası Uzay İstasyonu'nun anlık konumunu, vb. olacak. Yani bilime dair ihtiyacınız olabilecek, ilginizi çekebilecek her ne varsa, tek bir uygulama üzerinden, Türkçe olarak alabilmeniz mümkün olacak!

Apple uygulamamız yayında!
Apple uygulamamız yayında!
Android uygulamamız yayında!
Android uygulamamız yayında!

Uygulamamız halen geliştirilme aşamasında ve daha çok işimiz var; ancak sizleri daha fazla bekletmemek ve okurlarımızdan gelen geri bildirimleri alabilmek için Versiyon 1.0 olarak yayınlama kararı aldık. Umarız beğenirsiniz.

Giriş ekranı...
Giriş ekranı...
Tüm makalelerimize sınırsız erişim!
Tüm makalelerimize sınırsız erişim!
Sonra okumak istediğiniz içerikleri işaretleyebilirsiniz.
Sonra okumak istediğiniz içerikleri işaretleyebilirsiniz.
Evrim Ağacı'nı tek bir yazı tipinde değil, birçok yazı tipi ve boyutunda okuyun!
Evrim Ağacı'nı tek bir yazı tipinde değil, birçok yazı tipi ve boyutunda okuyun!
YouTube videolarımızı doğrudan uygulama içinden izleyin!
YouTube videolarımızı doğrudan uygulama içinden izleyin!

Destekleriniz ve uygulamamızı tanıdıklarınızla paylaştığınız için çok teşekkürler! Bize destek olmak için, eğer hak ettiğimizi düşünüyorsanız, Play Store ve App Store üzerinden uygulamaya 5 yıldız verebilir, daha çok kişiye ulaşmamıza katkı sağlayabilirsiniz.

iOS Uygulamamızı indirmek için buraya tıklayınız.

Android Uygulamamızı indirmek için buraya tıklayınız.

Bu İçerik Size Ne Hissettirdi?
 • Muhteşem! 1
 • Tebrikler! 6
 • Bilim Budur! 0
 • Mmm... Çok sapyoseksüel! 0
 • Güldürdü 0
 • İnanılmaz 0
 • Umut Verici! 0
 • Merak Uyandırıcı! 0
 • Üzücü! 0
 • Grrr... *@$# 0
 • İğrenç! 0
 • Korkutucu! 0

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Çıktı Bilgisi: Bu sayfa, Evrim Ağacı yazdırma aracı kullanılarak 26/05/2020 00:13:58 tarihinde oluşturulmuştur. Evrim Ağacı'ndaki içeriklerin tamamı, birden fazla editör tarafından, durmaksızın elden geçirilmekte, güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Dolayısıyla bu çıktının alındığı tarihten sonra yapılan güncellemeleri görmek ve bu içeriğin en güncel halini okumak için lütfen şu adrese gidiniz: https://evrimagaci.org/s/7551

İçerik Kullanım İzinleri: Evrim Ağacı'ndaki yazılı içerikler orijinallerine hiçbir şekilde dokunulmadığı müddetçe izin alınmaksızın paylaşılabilir, kopyalanabilir, yapıştırılabilir, çoğaltılabilir, basılabilir, dağıtılabilir, yayılabilir, alıntılanabilir. Ancak bu içeriklerin hiçbiri izin alınmaksızın değiştirilemez ve değiştirilmiş halleri Evrim Ağacı'na aitmiş gibi sunulamaz. Benzer şekilde, içeriklerin hiçbiri, söz konusu içeriğin açıkça belirtilmiş yazarlarından ve Evrim Ağacı'ndan başkasına aitmiş gibi sunulamaz. Bu sayfa izin alınmaksızın düzenlenemez, Evrim Ağacı logosu, yazar/editör bilgileri ve içeriğin diğer kısımları izin alınmaksızın değiştirilemez veya kaldırılamaz.

Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle
Güncel
Makroevrim
Maske Takmak
Yeme
Böcekler
Yeni Koronavirüs
Sinirbilim
Sahtebilim
Cinsel Seçilim
Kuşlar
Hematoloji
Meteor
Kedigiller
Göğüs Hastalığı
Mitler
İnsan Sağlığı
Cinsel Yönelim
Goril
Primatlar
Sinir Hücresi
Ekoloji
Veri
Obstetrik
Galaksi
Hekim
Viroloji
Daha Fazla İçerik Göster
Daha Fazla İçerik Göster
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Eğer bir şempanzenin gözlerinin derinliklerine doğrudan bakacak olursanız, zeki, kendine güvenen bir kişiliğin size geri baktığını fark edeceksinizdir. Eğer onlar hayvansa, biz neyiz?”
Frans de Waal
Geri Bildirim Gönder