Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
0
Puan Ver

Zamanı zaman terimleri kullanmadan anlatabilir misin?

Bir gün bir arkadaş ortamında bir arkadaşım tarafından cevapsız olması sebebiyle kitleye sorulan bu soruyla karşılaştım. O sırada elimde çözdüğüm bir soru olduğundan üzerine düşünmeden kendimce cevapladım ve eğlenceye dahil olmadım. Şimdi ise bu soruyu sizlerle paylaşmak istiyorum.

1
Teşekkür
Hatırla
Takip
Paylaş
1 Cevap

Birgün oturuyorsun ve aklına bir olay geliyor bu olay gözünün önünden geçiyor ve bu olayın merkezindede sen varsin bu nasıl mümkün olabilir sen düşünürken aklina baska bir olay ve geldi ve bunun yaşandığını iyi hatirliyorsun. (ozaman su sonucu cikarmalisin şimdiden başka dilimlerde olmalı gecmis ve gelecek gibi)

Umarım olmuştur :)

Teşekkür
Paylaş
0
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bu Dünya'ya sırf bir biyolojik tesadüf sonucu gelip de insan kibri nedeniyle yok olmak ironilerin en büyüğü olurdu.”
Richard Leakey
Geri Bildirim Gönder