Puan Ver
0
Puan Ver

Oyuncuların birbirine aşık olmasının nedeni uzun süre göz kontağı kurmaları mıdır?

1
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
1 Cevap

Merhaba,

Göz kontağı tek başına nedeni olmasa da kesinlikle bir faktör. Bence birbirleriyle vakit geçirmenin, yakınlaşmanın ve dokunmanın etkisi var. Oyunculuk ve tiyatro yapmış biri buna yakın şeyleri tecrübe eder. Ayrıca iyi aktörlerin o an izlediğiniz şeyi bire bir yaşadığını veya yaşamaya çalıştığını unutmayalım. Rol icabı da olsa o duyguları yaşayıp birbirlerini cinsel/fiziksel anlamda tecrübe ediyorlar. Vücudumuz rol icabı diye bir şey anlamadığı için hormanlarla vs. bu olaya potansiyel bir eşleşme gözüyle bakıyor. Bu hissettikleriyle rol bittiğinde ne yapacakları kendilerinin seçimi haline geliyor.

Favorilerime Ekle
2
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Bir yenilgi nedir? Eğitimden, daha iyiye doğru bir ilk adımdan başka bir şey değildir.”
Wendell Phillips
Geri Bildirim Gönder