Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

NASA'nın Hubble programının uzay sanatçılarını desteklediğini biliyor muydunuz? Bu sanatçılar, Hubble tarafından çekilen uzay fotoğraflarından ilham alarak sanat icra eden kişiler oluyor ve herhangi bir kişi eserlerini NASA ile paylaşıyor. NASA ekibi, şu anda bu sanatçıların eserlerinden oluşan bir sergi hazırlığındalar! Üstelik sizin eseriniz de bu internet sergisinde yer alabilir, çünkü katılım herkese açık! 

Katılmak için yapmanız gerekenler çok basit:

1) JPEG veya TIF formatındaki eserlerinizi (en az 2 adet olmalı), internet kalitesinde (quality: 60) kaydedin. Genişliği en az 3000 piksel olmalı. Tercihen şu şekilde isimlendirilmeli: isminiz_soyisminiz_1.jpg veya isminiz_soyisminiz_2.tif (hepsi küçük harf ve İngilizce harfler)

2) Kendinize ait JPEG formatında bir fotoğraf. Tercihen isminiz_soyisminiz.jpeg şeklinde isimlendirilmiş olmalı.

3) Adınız.

4) Ülkeniz.

5) Şehriniz veya kasabanız.

6) Kendinize ait kısa bir biyografi. Word ya da Text dosyası olabilir.

7) Her bir eserinizin başlığı.

8) Her bir eserinizin tanıtıcı açıklaması.

 

Bunları [email protected] adresine gönderebilirsiniz!

Bu İçerik Size Ne Hissettirdi?
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Çıktı Bilgisi: Bu sayfa, Evrim Ağacı yazdırma aracı kullanılarak 25/08/2019 09:28:52 tarihinde oluşturulmuştur. Evrim Ağacı'ndaki içeriklerin tamamı, birden fazla editör tarafından, durmaksızın elden geçirilmekte, güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Dolayısıyla bu çıktının alındığı tarihten sonra yapılan güncellemeleri görmek ve bu içeriğin en güncel halini okumak için lütfen şu adrese gidiniz: https://evrimagaci.org/s/2758

İçerik Kullanım İzinleri: Evrim Ağacı'ndaki yazılı içerikler orijinallerine hiçbir şekilde dokunulmadığı müddetçe izin alınmaksızın paylaşılabilir, kopyalanabilir, yapıştırılabilir, çoğaltılabilir, basılabilir, dağıtılabilir, yayılabilir, alıntılanabilir. Ancak bu içeriklerin hiçbiri izin alınmaksızın değiştirilemez ve değiştirilmiş halleri Evrim Ağacı'na aitmiş gibi sunulamaz. Benzer şekilde, içeriklerin hiçbiri, söz konusu içeriğin açıkça belirtilmiş yazarlarından ve Evrim Ağacı'ndan başkasına aitmiş gibi sunulamaz. Bu sayfa izin alınmaksızın düzenlenemez, Evrim Ağacı logosu, yazar/editör bilgileri ve içeriğin diğer kısımları izin alınmaksızın değiştirilemez veya kaldırılamaz.

Soru Sorun!
Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“En güçlü veya zeki olan değil, değişime en çok açık tür hayatta kalır.”
Leon C. Megginson
Geri Bildirim Gönder