Hubble, Uzay Sanatçılarını Arıyor!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

NASA'nın Hubble programının uzay sanatçılarını desteklediğini biliyor muydunuz? Bu sanatçılar, Hubble tarafından çekilen uzay fotoğraflarından ilham alarak sanat icra eden kişiler oluyor ve herhangi bir kişi eserlerini NASA ile paylaşıyor. NASA ekibi, şu anda bu sanatçıların eserlerinden oluşan bir sergi hazırlığındalar! Üstelik sizin eseriniz de bu internet sergisinde yer alabilir, çünkü katılım herkese açık! 

Katılmak için yapmanız gerekenler çok basit:

1) JPEG veya TIF formatındaki eserlerinizi (en az 2 adet olmalı), internet kalitesinde (quality: 60) kaydedin. Genişliği en az 3000 piksel olmalı. Tercihen şu şekilde isimlendirilmeli: isminiz_soyisminiz_1.jpg veya isminiz_soyisminiz_2.tif (hepsi küçük harf ve İngilizce harfler)

2) Kendinize ait JPEG formatında bir fotoğraf. Tercihen isminiz_soyisminiz.jpeg şeklinde isimlendirilmiş olmalı.

3) Adınız.

4) Ülkeniz.

5) Şehriniz veya kasabanız.

6) Kendinize ait kısa bir biyografi. Word ya da Text dosyası olabilir.

7) Her bir eserinizin başlığı.

8) Her bir eserinizin tanıtıcı açıklaması.

 

Bunları [email protected] adresine gönderebilirsiniz!

Uçaktan Sakurijama Yanardağı...

Yeşil İguana ile Beklenmedik Karşılaşma

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim