Evrim Ağacı ile BirGün Gazetesi Güçlerini Birleştiriyor!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu haftadan itibaren her hafta Çarşamba günü BirGün Gazetesi'nin bilim sayfası, Evrim Ağacı olarak bizim tarafımızdan hazırlanacak ve BirGün Gazetesi tarafından basılıp dağıtılacak! :) 

Diğer gazetelerin bilim eklerinden farklı olarak, Evrim Ağacı'nın kendine özgü tarafını da BirGün Gazetesi'nde yansıtacağız. Yani sadece güncel bilim haberleri görmeyeceksiniz; halkımıza bilimin özünü, düşünce tarzını, araştırma ve sorgulama biçimini öğretme konusunda da çeşitli içerikler, yazılar, makaleler paylaşacağız! :) Elbette çok geniş bir yer olmadığı için, daha kısa bilgi paylaşımları olacak bunlar ki bu da, okumaya zaman ayıramayanlar için "hap bilgi" niyetine iyi gidecektir diye düşünüyoruz. Aynı zamanda, Evrim Ağacı olarak, gazetelerin halkın bilgilenmesi, aydınlatılması, ileriye götürülmesi için halen önemli bir araç olduğu kanısındayız. Bu nedenle, bizimle bu işbirliğini yapmak konusunda insiyatif alıp adımlar atan BirGün Gazetesi'ne teşekkürü borç biliriz!

Gazetedeki içeriğimizi her zaman özgün tutmaya çalışacağız; bu nedenle eğer ki bir Evrim Ağacı gazete yazıları arşivi yaratmak isterseniz, bu haftadan itibaren her hafta (en azından) Çarşamba günü Halkın Gazetesi BirGün​'ü edinmeyi unutmayın! :)

Evrim Ağacı olarak her zaman vurguladığımız gibi...

Çünkü bilim halkındır, tüm insanlığındır!

Türkiye'ye faydalı olması ümidiyle...

Sharovipteryx mirabilis (Bacaktan Kanatlı)

Doğa Ne İse Ben Oyum!

Yazar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Yazar

Evrim Mühendisi. Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Bilim anlatıcılığı ve popüler bilim yazarlığı ile uğraşıyor. ODTÜ mezunu. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden evrimsel robotik alanında aldı.

Katkı Sağlayanlar

Umut Yıldırım
Umut Yıldırım
Görsel Düzenleme
Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder