Gece Modu

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu haftadan itibaren her hafta Çarşamba günü BirGün Gazetesi'nin bilim sayfası, Evrim Ağacı olarak bizim tarafımızdan hazırlanacak ve BirGün Gazetesi tarafından basılıp dağıtılacak! :) 

Diğer gazetelerin bilim eklerinden farklı olarak, Evrim Ağacı'nın kendine özgü tarafını da BirGün Gazetesi'nde yansıtacağız. Yani sadece güncel bilim haberleri görmeyeceksiniz; halkımıza bilimin özünü, düşünce tarzını, araştırma ve sorgulama biçimini öğretme konusunda da çeşitli içerikler, yazılar, makaleler paylaşacağız! :) Elbette çok geniş bir yer olmadığı için, daha kısa bilgi paylaşımları olacak bunlar ki bu da, okumaya zaman ayıramayanlar için "hap bilgi" niyetine iyi gidecektir diye düşünüyoruz. Aynı zamanda, Evrim Ağacı olarak, gazetelerin halkın bilgilenmesi, aydınlatılması, ileriye götürülmesi için halen önemli bir araç olduğu kanısındayız. Bu nedenle, bizimle bu işbirliğini yapmak konusunda insiyatif alıp adımlar atan BirGün Gazetesi'ne teşekkürü borç biliriz!

Gazetedeki içeriğimizi her zaman özgün tutmaya çalışacağız; bu nedenle eğer ki bir Evrim Ağacı gazete yazıları arşivi yaratmak isterseniz, bu haftadan itibaren her hafta (en azından) Çarşamba günü Halkın Gazetesi BirGün​'ü edinmeyi unutmayın! :)

Evrim Ağacı olarak her zaman vurguladığımız gibi...

Çünkü bilim halkındır, tüm insanlığındır!

Türkiye'ye faydalı olması ümidiyle...

Bu İçerik Size Ne Hissettirdi?
 • Muhteşem! 0
 • Tebrikler! 0
 • Bilim Budur! 0
 • Mmm... Çok sapyoseksüel! 0
 • Güldürdü 0
 • İnanılmaz 0
 • Umut Verici! 0
 • Merak Uyandırıcı! 0
 • Üzücü! 0
 • Grrr... *@$# 0
 • İğrenç! 0
 • Korkutucu! 0

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Çıktı Bilgisi: Bu sayfa, Evrim Ağacı yazdırma aracı kullanılarak 23/02/2020 14:52:56 tarihinde oluşturulmuştur. Evrim Ağacı'ndaki içeriklerin tamamı, birden fazla editör tarafından, durmaksızın elden geçirilmekte, güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Dolayısıyla bu çıktının alındığı tarihten sonra yapılan güncellemeleri görmek ve bu içeriğin en güncel halini okumak için lütfen şu adrese gidiniz: https://evrimagaci.org/s/3302

İçerik Kullanım İzinleri: Evrim Ağacı'ndaki yazılı içerikler orijinallerine hiçbir şekilde dokunulmadığı müddetçe izin alınmaksızın paylaşılabilir, kopyalanabilir, yapıştırılabilir, çoğaltılabilir, basılabilir, dağıtılabilir, yayılabilir, alıntılanabilir. Ancak bu içeriklerin hiçbiri izin alınmaksızın değiştirilemez ve değiştirilmiş halleri Evrim Ağacı'na aitmiş gibi sunulamaz. Benzer şekilde, içeriklerin hiçbiri, söz konusu içeriğin açıkça belirtilmiş yazarlarından ve Evrim Ağacı'ndan başkasına aitmiş gibi sunulamaz. Bu sayfa izin alınmaksızın düzenlenemez, Evrim Ağacı logosu, yazar/editör bilgileri ve içeriğin diğer kısımları izin alınmaksızın değiştirilemez veya kaldırılamaz.

Soru Sorun!
Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“İnsan, bütün kibriyle, üstün bir yaratıcının müdahalesine layık olduğuna inanır. Daha alçakgönüllü ve bence daha doğru olan ise, insanın hayvanlardan yaratıldığıdır.”
Charles Darwin
Geri Bildirim Gönder