Evrim Ağacı, Bundle Uygulamasındaki Bilim Kategorisinde En Önde Gelen Kaynaklardan Biri!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Apple App Store'dan Ücretsiz İndirmek için buraya tıklayınız.

Okurlarımızdan Apple kullananlar için Bundle, App Store'dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama. Evrim Ağacı olarak, artık bizi Bundle'dan da takip edebilirsiniz. Bundle, dünyanın en popüler kaynaklarını kolayca takip edip, her türlü habere hızlı biçimde ulaşmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış bir güncel haber okuma uygulaması. 

Türkiye dahil 30'dan fazla ülkede kullanıcılarına binlerce haber kaynağı sunan Bundle, sade tasarımı, haberlere hızlı erişimi ve kullanım kolaylığı ile rakiplerinden ayrışıyor ve kullanıcılarına alışılmışın dışında ayrıcalıklı bir okuma deneyimi sunuyor.

Bundle - Evrim Ağacı ortaklığı, sadece Evrim Ağacı'na özel bazı avantajları okurlarımıza sunmamızı sağladı. Şöyle ki:

1. Evrim Ağacı artık Bundle Türkiye'de bilim kategorisinde önerilen ilk 5 kaynaktan biri, hatta 2. sırada. (Görmek için My Bundle - Kaynak Ekle - Türkiye - Bilim sekmesine bakabilirsiniz.)

image

 

 

2. Evrim Ağacı, Ana Kategori News Board'umuzda da Türkiye'de bilim kategorisinde gösterilen sınırlı sayıdaki kaynaktan biri oldu. 

image

 

 

3. Evrim Ağacı'nın Çoklu Evrenler'le ilgili bir içeriğini uygulamanın en göze çarpan Hot Bundle sekmesinde paylaşıldı. Sitenin ismi ve kaynak linki tabii ki habere dahil edildi. (Bundan sonra, HotBundle'da Evrim Ağacı içeriklerini HotBundle için yapılan içerik kürasyonunda bol bol kullanılacak).

image

 

iPhone ve iPad'ler için App Store'dan ücretsiz indirebileceğiniz Bundle’ın Android versiyonu çok yakında Google Play’de yayında olacak.

Apple App Store'dan Ücretsiz İndirmek için buraya tıklayınız.

Evrim Ağacı olarak, Bundle Ekibi'ne bize gösterdikleri karşılıksız ilgi ve destekten ötürü çok teşekkür ederiz! 

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim Gönder