Gece Modu

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bu haber 7 yıl öncesine aittir. Haber güncelliğini yitirmiş olabilir; ancak arşivsel değeri ve bilimsel gelişme/ilerleme anlamındaki önemi dolayısıyla yayında tutulmaktadır. Ayrıca konuyla ilgili gelişmeler yaşandıkça bu içerik de güncellenebilir.

Evrim Ağacı Artık ESEB Tarafından Desteklenmektedir!

Evrim Ağacı olarak an itibariyle ESEB (European Society of Evolutionary Biology - Avrupa Evrimsel Biyoloji Cemiyeti) tarafından desteklenmeye başlamış bulunmaktayız.

Avrupa'nın en büyük Evrimsel Biyoloji cemiyeti olan ESEB, geçtiğimiz aylarda "Uluslararası Destek Fonu"na yaptığımız başvuruyu değerlendirdi ve onlarca başvuru arasından, birkaç diğer proje ile birlikte, Evrim Ağacı'nı ve yaptıklarını desteklenmeye layık buldu.

İlk etapta ESEB'in düzenleyeceğimiz seminerlere ve internet sitemizin geliştirilmesine vereceği 2000 Euro'luk (~4600 TL) fon desteği, Evrim Ağacı'nın rahat bir nefes almasını sağlayacaktır. Bu destek ile 5 ilimizde 5 büyük etkinlik yapmayı planlıyoruz. Bunun haricinde bir süredir geliştirilmekte olan internet sitemizi Türkiye'nin en büyük Evrimsel Biyoloji sayfası haline getirmek istiyoruz. Ayrıca paranın bir kısmı, Evrim Ağacı'nın Evrimsel Biyoloji alanındaki bazı araştırmaları için kullanılacaktır (bunlardan gelecekte bahsedeceğiz). Ancak parasal destekten çok, bu iletişimle başlayacak olan dayanışmamız, Evrim Ağacı'nın Dünya'ya açılmasında büyük rol oynayacaktır.

Bu başarımızı tüm okurlarımıza armağan ediyor ve heyecanla sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İyi ki varsınız!

Evrim Ağacı Ekibi

Bu İçerik Size Ne Hissettirdi?
 • Muhteşem! 3
 • Tebrikler! 2
 • Bilim Budur! 0
 • Mmm... Çok sapyoseksüel! 0
 • Güldürdü 0
 • İnanılmaz 0
 • Umut Verici! 0
 • Merak Uyandırıcı! 0
 • Üzücü! 0
 • Grrr... *@$# 0
 • İğrenç! 0
 • Korkutucu! 0

Evrim Ağacı'na her ay sadece 1 kahve ısmarlayarak destek olmak ister misiniz?

Şu iki siteden birini kullanarak şimdi destek olabilirsiniz:

kreosus.com/evrimagaci | patreon.com/evrimagaci

Çıktı Bilgisi: Bu sayfa, Evrim Ağacı yazdırma aracı kullanılarak 18/02/2020 11:45:07 tarihinde oluşturulmuştur. Evrim Ağacı'ndaki içeriklerin tamamı, birden fazla editör tarafından, durmaksızın elden geçirilmekte, güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Dolayısıyla bu çıktının alındığı tarihten sonra yapılan güncellemeleri görmek ve bu içeriğin en güncel halini okumak için lütfen şu adrese gidiniz: https://evrimagaci.org/s/701

İçerik Kullanım İzinleri: Evrim Ağacı'ndaki yazılı içerikler orijinallerine hiçbir şekilde dokunulmadığı müddetçe izin alınmaksızın paylaşılabilir, kopyalanabilir, yapıştırılabilir, çoğaltılabilir, basılabilir, dağıtılabilir, yayılabilir, alıntılanabilir. Ancak bu içeriklerin hiçbiri izin alınmaksızın değiştirilemez ve değiştirilmiş halleri Evrim Ağacı'na aitmiş gibi sunulamaz. Benzer şekilde, içeriklerin hiçbiri, söz konusu içeriğin açıkça belirtilmiş yazarlarından ve Evrim Ağacı'ndan başkasına aitmiş gibi sunulamaz. Bu sayfa izin alınmaksızın düzenlenemez, Evrim Ağacı logosu, yazar/editör bilgileri ve içeriğin diğer kısımları izin alınmaksızın değiştirilemez veya kaldırılamaz.

Soru Sorun!
Öğrenmeye Devam Edin!
Evrim Ağacı %100 okur destekli bir bilim platformudur. Maddi destekte bulunarak Türkiye'de modern bilimin gelişmesine güç katmak ister misiniz?
Destek Ol
Gizle
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Mantığın bir gün popüler olacağı hayaline aldanmayalım. Tutkular ve duygular popüler olabilir; mantıksa her zaman azınlığın malı olacaktır.”
Johann Wolfgang von Goethe
Geri Bildirim Gönder