Evrim Ağacı Artık ESEB Tarafından Desteklenmektedir!

Bu yazının içerik özgünlüğü henüz kategorize edilmemiştir. Eğer merak ediyorsanız ve/veya belirtilmesini istiyorsanız, gözden geçirmemiz ve içerik özgünlüğünü belirlememiz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Evrim Ağacı Artık ESEB Tarafından Desteklenmektedir!

Evrim Ağacı olarak an itibariyle ESEB (European Society of Evolutionary Biology - Avrupa Evrimsel Biyoloji Cemiyeti) tarafından desteklenmeye başlamış bulunmaktayız.

Avrupa'nın en büyük Evrimsel Biyoloji cemiyeti olan ESEB, geçtiğimiz aylarda "Uluslararası Destek Fonu"na yaptığımız başvuruyu değerlendirdi ve onlarca başvuru arasından, birkaç diğer proje ile birlikte, Evrim Ağacı'nı ve yaptıklarını desteklenmeye layık buldu.

İlk etapta ESEB'in düzenleyeceğimiz seminerlere ve internet sitemizin geliştirilmesine vereceği 2000 Euro'luk (~4600 TL) fon desteği, Evrim Ağacı'nın rahat bir nefes almasını sağlayacaktır. Bu destek ile 5 ilimizde 5 büyük etkinlik yapmayı planlıyoruz. Bunun haricinde bir süredir geliştirilmekte olan internet sitemizi Türkiye'nin en büyük Evrimsel Biyoloji sayfası haline getirmek istiyoruz. Ayrıca paranın bir kısmı, Evrim Ağacı'nın Evrimsel Biyoloji alanındaki bazı araştırmaları için kullanılacaktır (bunlardan gelecekte bahsedeceğiz). Ancak parasal destekten çok, bu iletişimle başlayacak olan dayanışmamız, Evrim Ağacı'nın Dünya'ya açılmasında büyük rol oynayacaktır.

Bu başarımızı tüm okurlarımıza armağan ediyor ve heyecanla sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İyi ki varsınız!

Evrim Ağacı Ekibi

20.000'inci Okurumuza Kavuştuk!

Eşcinsellik Doğaldır! Buna Alışın...

Yazar

Katkı Sağlayanlar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Editör

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim