3 Kasım Cuma günü Avcılar Baykuş Kafe'de yapay zeka alanında çalışmalarına devam eden Olgun Dursun ile "Yapay Zeka ve İnsan: İşbirliği mi Rekabet mi?" konusu üzerine konuşmaya bir araya geliyoruz. Etkinlik ücretsizdir.
Olgun Dursun, 2019 yılında Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitenin Bilişsel Bilim programında Türkçe morfolojinin işlenmesi üzerine yüksek lisans çalışmalarını 2023 yılında tamamladı. Çeşitli yayın kuruluşlarında editörlük, çevirmenlik yaptı. Doğal dil işleme alanında çalışıyor.
İletişim: 0553 770 43 78
Instagram: @avcilarevrim
Cuma, 3 Kasım 2023 18:30
Cuma, 3 Kasım 2023 20:30
Ücretsiz
Avcılar Baykuş Kafe
Adres TarifiMerkez Mahallesi, Namık Kemal Cd. No:3, 34310 Avcılar/İstanbul