Evrim Ağacı Etkinlik & İlan

Prof. Dr. Celal Şengör - Zor Sorular!

07 Haziran 2020 19:00 tarihinden 07 Haziran 2020 21:00 tarihine kadar.

Açıklama

Canlı Bilim serimizin alt serisi olan "Zor Sorular", insana, doğaya, evrene yönelik önemli felsefi ve bilimsel soruları ele aldığımız, bu sayede konuklarımızın iç dünyasını ve dünya görüşlerini daha yakından tanıyabildiğimiz, her zaman doğru cevabı olmayan veya cevapların tam olarak bilinemediği konularda yaptığımız soru-cevap tipi röportajlardır. Bu sorular, bir yandan konuklarımızın zihnine açılan bir pencere olurken, bir yandan da siz izleyicilerimize entelektüel bir perspektif kazandıracaktır diye ümit ediyoruz.

Serinin ikinci konuğu Prof. Dr. Celal Şengör!

Etkinliği Paylaş

Pazar, 7 Haziran 2020 19:00

Pazar, 7 Haziran 2020 21:00

Ücretsiz

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“İnsan yasalarına baş kaldırabiliriz; ancak doğanın yasalarına direnemeyiz.”
Jules Verne
Geri Bildirim Gönder