Evrim Ağacı Etkinlik & İlan

Öncül Analitik Felsefe Dergisi: Zor Sorular & Yazarlarımızı Tanıyın!

31 Mayıs 2020 18:00 tarihinden 31 Mayıs 2020 20:00 tarihine kadar.

Açıklama

Canlı Bilim serimizin alt serisi olan "Zor Sorular", insana, doğaya, evrene yönelik önemli felsefi ve bilimsel soruları ele aldığımız, bu sayede konuklarımızın iç dünyasını ve dünya görüşlerini daha yakından tanıyabildiğimiz, her zaman doğru cevabı olmayan veya cevapların tam olarak bilinemediği konularda yaptığımız soru-cevap tipi röportajlardır. Bu sorular, bir yandan konuklarımızın zihnine açılan bir pencere olurken, bir yandan da siz izleyicilerimize entelektüel bir perspektif kazandıracaktır diye ümit ediyoruz.

Serinin ilk konuğu, Evrim Ağacı ile bir arada yayın yapan Öncül Analitik Felsefe Dergisi'nden dostlarımız.

Etkinliği Paylaş

Pazar, 31 Mayıs 2020 18:00

Pazar, 31 Mayıs 2020 20:00

Ücretsiz

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Hiçbir iş, yeterince küçük parçalara bölünebilirse, zor değildir.”
Henry Ford
Geri Bildirim Gönder