Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Sempozyum
İstanbul

Multipl Sklerozda Progresyon ve 2. Multipl Skleroz Tedavi̇leri̇ Sempozyumu

16 Aralık 2022 15:46 tarihinden 18 Aralık 2022 23:59 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

DAVET MEKTUBU

Sevgili Meslektaşlarımız,

Multipl skleroz çalışma grubu üyelerinin katılımı ve organizasyonu ile 16-18 Aralık 2022 tarihlerinde "Multipl Sklerozda Progresyon ve 2. Multipl Skleroz Tedavileri Sempozyumu" İstanbul The Marmara Oteli’nde düzenlenecektir.

Sempozyum MS çalışma grubu üyeleri ve ülkemizde özellikle Multipl skleroz ve demyelinizan hastalıklar alanında deneyimli uzmanlar tarafından çok sayıda oturumlar, uydu sempozyumlar ve sözel bildirilerin oturumlardan oluşacaktır. MS alanında çalışan, MS tedavi eden uzmanlar, sunulacağı nöroloji asistanları bu sempozyumun potansiyel katılımcıları olacaktır.

Sempozyum MS fenotipleri, progresif MS’in biyobelirteçleri, oturumu ile başlayacak, ardından ms tedavi oturumunu izleyerek güncel MS tedavileri, etkinlikleri ve güvenlikleri tartışılacaktır. MS tedavilerinde özel durumlar, MS’li bireylere ilaç dışı yaklaşımlar, MS ‘de semptomatik tedaviler tartışılacak diğer ana başlıklar olacaktır. Oturumlar dışında uydu sempozyumların ve sözel bildirilerin sempozyuma renk katacağına inanmaktayız.

Mart 2020’de başlayan ve tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süresince yaşadığımız pandemi koşullarında çok uzun süredir devam eden çevrimiçi toplantılar ve sunumlar ile bilimsel çalışmaların paylaşımını devam ettirmeye çalıştığımız günlerden sonra bu sempozyumda sunumlar “canlı” olarak gerçekleştirilecek ve katılımcıların daha etkin iletişim olanağı olacaktır.

"Multipl Skleroz'da Progresyon ve Multipl Skleroz Tedavileri Sempozyumunda” MS’da progresyon ve ms tedavileri ilgili güncel bilgiler bu sempozyumda yer alacaktır. Türk nöroloji uzmanları olarak, alanımızdaki gelişmeleri yakından izleyerek MS ile ilgili günlük pratikte karşılaştığımız zorlukları çözmeye çalışmayı, çalışmalarımızı, bilgimizi ve deneyimlerimizi paylaşmayı ve bu gelişmelere katkıda bulunmayı, tedavi alanında yeni gelişmeleri tartışmayı hedefleyen bu sempozyuma katılımınızı ve desteğinizi bekleriz.

Saygılarımızla,

Aksel Siva, Rana Karabudak, Hüsnü Efendi, Sabahattin Saip
Bilimsel Düzenleme Kurulu

İletişim Bilgileri

Telefon

(0312) 454 00 00

E-Posta

[email protected]

Ücret Bilgileri
3.000
The Marmara, İstanbul

Cuma, 16 Aralık 2022 15:46

Pazar, 18 Aralık 2022 23:59

3.000

The Marmara, İstanbul

Adres Tarifi

Gümüşsuyu, Osmanlı Sk. 1/B, 34437 Beyoğlu/İstanbul

7
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu etkinlik Ece Müker tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close