Evrim Ağacı Etkinlik & İlan

İklim Krizinden Korona Krizine Karmaşık Sistemler ve Toplum Dinamikleri

06 Nisan 2020 18:00 tarihinden 06 Nisan 2020 19:00 tarihine kadar.

Açıklama

Prof. Dr. Kerem Cankoçak ile 6 Nisan Pazartesi günü 18:00'da İklim Krizinden Korona Krizine Karmaşık Sistemler ve Toplum Dinamikleri'ni konuşacağız. Daha çok katılımcıların soru cevaplarına yer vereceğiz. 

Etkinliği Paylaş

Pazartesi, 6 Nisan 2020 18:00

Pazartesi, 6 Nisan 2020 19:00

Ücretsiz

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret edemeyen, yeni okyanuslar keşfedemez.”
Andre Gide
Geri Bildirim Gönder