Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans
İstanbul

İklim, Gıda ve Hayvan Refahı Konferansı

Bu etkinlik Çiftlik Hayvanlarını Koruma Derneği tarafından düzenlenmektedir.
11 Mayıs 2024 11:00 tarihinden 11 Mayıs 2024 17:00 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

11 Mayıs Cumartesi günü İklim, Gıda ve Hayvan Refahı Konferansında buluşalım!

Sürdürülebilir kalkınma hedefleri 2030 yılı için, insanlığın doğayla uyum içinde yaşadığı ve yaşamın tüm öznelerinin korunduğu bir gelecek öngörüyor. Hayvan refahı ve sürdürülebilir bir gelecek arasındaki ilişkinin önemi çeşitli araştırmalar ile kanıtlanmış olsa da iklim ve gıda alanında hayvan refahının oynadığı önemli rol, hâlâ yeterince konuşulmuyor. Gelin, bunu birlikte değiştirelim.

İklim, Gıda ve Hayvan Refahı Konferansında, karar vericilerden tüketicilere, tüm paydaşlarla bir araya gelerek hayvanlar için daha iyi bir gelecek amaçlıyoruz. Konferans boyunca endüstriyel gıda sisteminin eksikliklerini, yarattığı eşitliksizlikleri ve çevresel etkilerini tartışarak, bir arada dönüşümü nasıl sağlayabileceğimize odaklanacağız.

Hayvan refahının, beslenme hakkı, yoksulluk, sosyal adalet, biyoçeşitlilik, doğal kaynaklar gibi küresel boyutta önem taşıyan konularla doğrudan bağlantısını anlayacağımız çözüm odaklı bu konferansta, sizlerin de aramızda olmanızdan mutluluk duyarız!

Etkinliğe katılım ücretsizdir. Etkinliğin sonunda dijital olarak katılım belgesi iletilecektir.

Program detayları ve kayıt formu için tıklayın.

Son başvuru tarihi 4 Mayıs'a uzatıldı

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
POSTANE | Bereketzade mahallesi, Camekan sokak, No:9 Galata-Beyoğlu/ İstanbul

Cumartesi, 11 Mayıs 2024 11:00

Cumartesi, 11 Mayıs 2024 17:00

Ücretsiz

4
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
1 Yorum
Bu etkinlik Çiftlik Hayvanlarını Koruma Derneği tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close