Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans
İstanbul

How to Start Girişimcilik Zirvesi

17 Aralık 2022 15:51 tarihinden 18 Aralık 2022 23:59 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü / Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu

Bu yıl 6.sı düzenlenecek olan How to Start Girişimcilik Zirvesi, 17-18 Aralık 2022 tarihlerinde gerçekleşecek. TKatılımcılara girişimlerin hikayelerinden ilham alarak network kurmalarına ortam hazırlayan etkinlik oturumların dışında renkli bir fuaye alanı da vaat ediyor. Startup Garden ile kendini tanıtmak isteyen girişimler katılımcılar ile buluştururken katılımcılar da bu girişimlerin yolculuğuna tanıklık etmiş olacak. "Create Your Own 9to5" mottosuyla yola çıktığımız etkinliğimiz Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsünde yer alan Garanti Kültür Merkezi salonunda düzenlenecek.

Geçtiğimiz yıl Peak Games kurucu ortağı ve 500 İstanbul’un genel ortağı Rina Onur Şirinoğlu, MobileAction kurucusu Aykut Karaalioğlu, FireFly kurucu ortağı Onur Kardeşler, RemoteTeam.com kurucusu Şahin Boydaş ve Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran gibi başarılı isimler ağırlandı. Bu sene ise girişimciliğe ve inovasyona çok farklı bir bakış açısı ile How to Start geri dönecek. Girişimciliğin “nasıl”ını sorgulamak ve ekosistemi yakından tanımak için sen de hemen yerini ayırt, detaylar için takipte kal!

Zirvemiz'e %80 katılım gösteren tüm katılımcılarımız Boğaziçi Üniversitesi How to Start Girişimcilik Zirvesi Sertifikası almaya hak kazanacaktır.

Ücret Bilgileri
Öğrenci: 50 TL Normal:70 TL
Garanti Kültür Merkezi, Etiler Mah. Cengiz Topel Cad. No:2, Beşiktaş, İstanbul

Cumartesi, 17 Aralık 2022 15:51

Pazar, 18 Aralık 2022 23:59

Öğrenci: 50 TL Normal:70 TL

5
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu etkinlik Ece Müker tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close