Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Seminer
Ankara

Greeny Game Jam

21 Ekim 2022 15:00 tarihinden 23 Ekim 2022 23:59 tarihine kadar.
Bu Etkinlik sona ermiştir
Lütfen başvuruda bulunmaya çalışmayınız.
Açıklama

Oyun geliştiricileri Ankara'da buluşuyor! Üç farklı üniversitenin güçlerini birleştirdiği Greeny Jam çok yakında gerçekleşecek.

🎮 Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Gazi Üniversitesi ve Başkent Üniversitesi öğrenci toplulukları tarafından düzenlenen, alanında öncü teknoloji şirketlerinin sponsor olduğu Greeny Jam'e katılıp yepyeni ekip arkadaşlarıyla tanışabilir ve diğer oyun geliştiricileriyle ağ kurabilirsin.

🌱 Ankara'nın ilk çevre temalı Game Jam'i olan Greeny Jam, çevreci bir anlayışla yürütülecek. Oyunlarla güzelleştirmeye çalıştığımız dünyamızı kirletmek istemiyoruz.

✨️ Farklı şirketlerden konuşmacılar, stantlar ve sürpriz ödüller de katılımcıları bekliyor olacak.

👉🏻 48 saat sürecek olan bu yüz yüze etkinlikte sen de yer almak istiyorsan başvurunu hemen yap ve büyük etkinlik için heyecanlanmaya başla! Başvuru için formu doldurabilirsin.

🏘️ Adres: Kuzey Yıldızı Parkı TechBridge 

Yeşiltepe Mahallesi Günebakan Sokak 2, Küme evleri No:5, 06010 Keçiören/Ankara

 

İletişim Bilgileri

Sorular için greenygamejam.com adresini kontrol edebilir ve dahası için [email protected] e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
Kuzey Yıldızı Parkı TechBridge  Yeşiltepe Mahallesi Günebakan Sokak 2, Küme evleri No:5, 06010 Keçiören/Ankara

Cuma, 21 Ekim 2022 15:00

Pazar, 23 Ekim 2022 23:59

Ücretsiz

11
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik Başkent Bilgisayar Topluluğu tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close