Tüm Reklamları Kapat
İlan Araştırma Anketi
Ankara

Gelişimsel ve İşlevsel Yaklaşımlardan Anlatı Tutarlılığını Anlamak

15 Ağustos 2023 19:00 tarihinden 31 Aralık 2023 23:59 tarihine kadar.
Bu ilanın tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Merhaba, ben Psk. Aygen Beste Öziç, şu anda TED Üniversitesi Gelişim Odaklı Klinik Çocuk ve Ergen Psikolojisi Yüksek Lisans Programında eğitim görüyorum. Prof.Dr. Tuğba Uzer Yıldız ile birlikte yürüttüğümüz ve yüksek lisans tezimin de verisini oluşturacak "Understanding Narrative Coherence from Developmental and Functional Approaches" isimli araştırma projemiz için 18-22, 25-30, 40-45 yaş aralıklarında katılımcılara ihtiyacımız var. Araştırmamız, anlatı bütünlüğü, psikolojik iyi oluş hali ve anı anlatma işlevleri arasındaki ilişkiyi gelişimsel olarak incelemektedir. Araştırmamızın etik izni alınmıştır ve araştırma TEDU BAP (TED Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri) tarafından desteklenmektedir. Katılımcılara katılım ücreti olarak 60 TL değerinde Boyner hediye çeki iletilecektir (Bütçenin sonradan arttırılmış olması nedeniye 30 TL değerinde iki adet hediye çeki yer alacakır.). Desteğiniz bizi çok mutlu eder.

Sevgiler,
Psk. Aygen Beste Öziç

İletişim Bilgileri

Araştırmacı
Aygen Beste Öziç
[email protected]

Proje Yürütücüsü
Prof.Dr. Tuğba Uzer Yıldız
[email protected]

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
TED Üniversitesi

Salı, 15 Ağustos 2023 19:00

Pazar, 31 Aralık 2023 23:59

TED Üniversitesi

Adres Tarifi

Ön Cebeci, Ziya Gökalp Cd. 48/A, 06420 Çankaya/Ankara

0
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu ilan Beste Öziç tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close