Paylaşım Yap
Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Çalıştay

Evrim Ağacı'na Kişi Ekleme Turnuvası

21 Ağustos 2023 00:00 tarihinden 27 Ağustos 2023 23:59 tarihine kadar.

Açıklama

Sevgili Evrim Ağacı topluluğu,

Hepimiz biliyoruz ki insanlık tarihi boyunca birçok büyük düşünür, bilim insanı, sanatçı ve sporcu dünyamıza önemli katkılarda bulunmuşlardır. Şimdi, bu değerli kişileri bir araya getirerek onların mirasını kutlamak ve paylaşmak için heyecan verici bir etkinlik düzenliyoruz: Evrim Ağacı Kişi Ekleme Turnuvası!

🏆 Nasıl Katılabilirsiniz?
İlk olarak Evrim Ağacı Discord sunucusuna https://discord.gg/evrimagaci adresinden katılıp üye olmalı, daha sonra Evrim Ağacı profilinize Discord kullanıcı ismi eklemiş olmalısınız: https://evrimagaci.org/a/19099

Ardından bu gönderinin altına "Kayıt" yazmanız yeterlidir: https://discord.com/channels/490265973178499102/1141318990845726790

📝 Kişi Ekleme Nasıl Yapılır?
Buradaki cevabı okuyarak öğrenebilirsiniz: https://evrimagaci.org/a/37281

📆 Turnuva Süreci:

1. Katılım Başlangıcı: Kişi eklemeye 21 Ağustos 2023 itibarıyla başlayabilirsiniz.
2. Kişi Sunumu: Kişi girdilerinizi 27 Ağustos 2023 tarihinde saat 23:59'a kadar girebilirsiniz.
3. Sıralama: Sıralamaya en fazla 5 kişi girebilir.
4. Kazanma: 1. olabilmek ve sırada yükselmek için en fazla kişiyi sizin eklemeniz gerekmekte.
5. Kazanan İlanı: Son değerlendirmenin ardından, kazanan kişileri duyurarak turnuvayı tamamlayacağız.

🎁 Ödüller:
Etkinliğimizde başarılı olan katılımcılara çeşitli ödüller sunacağız:

Jeton Ödülleri:

·Birinci Yer: 300,000 Jeton
·İkinci Yer: 250,000 Jeton
·Üçüncü Yer: 200,000 Jeton
·Dördüncü Yer: 150,000 Jeton
·Beşinci Yer: 100,000 Jeton

Evo Puan Ödülleri:

·Birinci Yer: 30 Evo
·İkinci Yer: 25 Evo
·Üçüncü Yer: 20 Evo
·Dördüncü Yer: 15 Evo
·Beşinci Yer: 10 Evo

Dereceye girenler özenlerine, performanslarına göre belirlenecek ve bizzat site yönetimi tarafından verilecek UP ödülü de kazanacak.

Bu ödüller, katılımcılarımızın harcadıkları çaba ve yaratıcılığın bir tanıması olarak sunulmaktadır. Emeğiniz için teşekkür ederiz ve başarılar dileriz!

📜 Kurallar:
1. Sıralamaya girebilmek için etkinlik boyunca 20 kişi ve üstü girdi girmeniz gerekiyor.
2. Kişi detayları eksiksiz ve özenli girilmeli. Eksik veya özensiz girilen kişiler tespit edilip girdiyi giren kişi diskalifiye olacaktır.
3. Aynı ad ve soyadı taşıyan kişileri girerken karıştırmamaya özen gösterin.
4. Kişi girerken buradaki örneklere bakıp benzer düzende/detayda girmelisiniz:

https://evrimagaci.org/kisi/mustafa-kemal-ataturk-1394

https://evrimagaci.org/kisi/eduard-khil-8805

https://evrimagaci.org/kisi/ahmet-adnan-saygun-18366

https://evrimagaci.org/kisi/ali-nesin-7393


⚠️ Cezalar ve İhlal Durumları:
Site kurallarını ve telif hakkını ihlal eden, uygunsuz davranışlarda bulunan veya önceden girilmiş kişileri tekrar giren kişiler diskalifiye edilir ve ceza uygulanabilir.


Bu heyecan verici etkinliğimize katılarak, dünyaya iz bırakmış büyük kişilerin hikayelerini anlatmak ve onların mirasını gelecek nesillere taşımak için sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Unutmayın, her nefeste bir parça evrimin dansı gizlidir!

Saygılarımla,
Furkan Arduç - Evrim Ağacı Eser, Tavsiye & Kişi Moderatörü

Etkinliği Paylaş

Pazartesi, 21 Ağustos 2023 00:00

Pazar, 27 Ağustos 2023 23:59

Ücretsiz

14
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Gönder
Ekle
Soru Sor
Geri Bildirim Gönder
ve seni takip ediyor
Evrim Ağacı Uygulamasını
İndir
Chromium Tabanlı Mobil Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
İlk birkaç girişinizde zaten tarayıcınız size uygulamamızı indirmeyi önerecek. Önerideki tuşa tıklayarak uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu öneriyi, yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Eğer bu öneri artık gözükmüyorsa, Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Chromium Tabanlı Masaüstü Tarayıcılar (Chrome, Edge, Brave vb.)
Yeni uygulamamızı kurmak için tarayıcı çubuğundaki kurulum tuşuna tıklayın. "Yükle" (Install) tuşuna basarak kurulumu tamamlayın. Dilerseniz, Evrim Ağacı İleri Web Uygulaması'nı görev çubuğunuza sabitleyin. Uygulama logosuna sağ tıklayıp, "Görev Çubuğuna Sabitle" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Eğer bu seçenek gözükmüyorsa, tarayıcının Ayarlar/Seçenekler (⋮) ikonuna tıklayıp, Uygulamayı Yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.
Safari Mobil Uygulama
Sırasıyla Paylaş -> Ana Ekrana Ekle -> Ekle tuşlarına basarak yeni mobil uygulamamızı kurabilirsiniz. Bu basamakları görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için tıklayın

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close