Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Bilim Buluşması

Evrim Ağacı İzmir Topluluğu Ek Başvurular!

Bu etkinlik Evrim Ağacı tarafından düzenlenmektedir.
04 Aralık 2023 13:41 tarihinden 08 Aralık 2023 23:59 tarihine kadar.
Bu Etkinlik sona ermiştir
Lütfen başvuruda bulunmaya çalışmayınız.
Açıklama

Sevgili Evrim Ağacı İzmir takipçileri,

Bir önceki başvuru dönemimize talebiniz için çok teşekkürler! Lütfen başvurduysanız maillerinizi kontrol edin.

Yoğun istek üzerine kayıtlarımız tekrar açıldı. Kayıtlarımız 4 Aralık 2023 tarihinden 8 Aralık 2023 saat 23.59'a kadar sürecektir.

Kayıtlar için lütfen Evrim Ağacı'na üye olup üyelik onayınızı aldıktan sonra başvurunuzu tamamlayınız. Bu sistemin herkes için en güvenli yöntem olduğuna karar verdik.

18 yaş altı başvurular için özel not: Ne yazık ki 18 yaş altı başvuruları değerlendirmeye almama kararına vardık fakat takipçilerimiz yaşlarına uygun etkinlikler için bizi takipte kalabilir!

Onay linki: dar.vin/EAOnay
Başvuru formu: dar.vin/evrimagaciizmir

İletişim Bilgileri
Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Pazartesi, 4 Aralık 2023 13:41

Cuma, 8 Aralık 2023 23:59

Ücretsiz

Online
2
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close