Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans

Deneysel Hayvan Modellerinde CRISPR/Cas9 - Prof. Dr. Haydar BAĞIŞ - Canlı Yayın

Bu etkinlik MİNTEK (Medikal İnovasyon, Teknoloji ve Kuantum) Derneği tarafından düzenlenmektedir.
24 Nisan 2024 21:00 tarihinden 24 Nisan 2024 22:00 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

MİNTEK - Medikal İnovasyon, Teknoloji ve Kuantum Derneği olarak, geleceğin sağlık teknolojilerine ışık tutacak bir etkinlikle karşınızdayız! Ücretsiz canlı yayınımızda, Deneysel Hayvan Modellerinde CRISPR/Cas9'un Yapay Zekâ ile Entegrasyonu konusunda dünya çapında tanınmış bir otorite olan Prof. Dr. Haydar BAĞIŞ ile birlikte olacağız.

Bu etkinlikte, modern biyoteknolojinin iki devrim niteliğindeki alanı olan CRISPR/Cas9 gen düzenleme tekniği ile yapay zekânın bir araya gelerek nasıl yeni ufuklar açtığını keşfedeceğiz. Prof. Dr. Haydar BAĞIŞ, deney hayvanları üzerinde yapılan çalışmalarda bu teknolojilerin nasıl entegre edildiğini ve sağlık alanındaki potansiyel etkilerini bizlerle paylaşacak.

Etkinlik Detayları:

Bu heyecan verici online konferansa katılmak için kayıt olmayı unutmayın! Etkinlik ücretsizdir ve herkesi sağlık teknolojilerindeki en son gelişmeleri öğrenmek ve uzmanlarla etkileşimde bulunmak için davet ediyoruz.

Sorularınız mı var? Bize ulaşın: [İletişim Bilgileri]

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin: www.mintekder.com

Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Çarşamba, 24 Nisan 2024 21:00

Çarşamba, 24 Nisan 2024 22:00

Ücretsiz

Online
2
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik MİNTEK (Medikal İnovasyon, Teknoloji ve Kuantum) Derneği tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close