Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans

CFP: 4th International Undergraduate Philosophy Conference

03 Nisan 2021 14:00 tarihinden 03 Mayıs 2021 18:00 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Bilkent Üniversitesi Felsefe Bölümü ve Bilkent Felsefe Topluluğu’nun düzenlediği Felsefe Konferansı'nın 4.sü ile bu sene online olarak karşınızdayız!

3 Nisan 2021’de gerçekleşecek bu etkinlikte 6 farklı konuşmacı bizlerle olacak ve kendi makalelerini anlatacak. Etkinliğimiz için kayıt olmanız yeterlidir. Kayıt ücretsiz ama gereklidir. Konferans zoom üzerinden gerçekleşecek ve zoom bilgileri kayıt olan kişilere gönderilecektir.

Tüm sunumlar İngilizce olacaktır.

Konferansa buradan kayıt olabilirsiniz: https://zoom.us/meeting/register/tJwvd-- srDosHtRXTmNc-qqNGdpC4x_ha5BJ

Detaylar ve konferans programı için;

http://www.phil.bilkent.edu.tr/index.php/2020/01/05/conference-4th-international-undergraduate-conference/

 

You are warmly invited to join us at the 4th Bilkent University International Undergraduate Philosophy Conference on Saturday, April 3 2021, organized by Bilkent Philosophical Society and Bilkent University Department of Philosophy. The conference will be online via Zoom. Registration is free but required. The Zoom access information for the conference will be sent to the registrants.

Conference will be held in English.

You can register to the conference here: https://zoom.us/meeting/register/tJwvd-- srDosHtRXTmNc-qqNGdpC4x_ha5BJ

For details and the conference program, please visit:

http://www.phil.bilkent.edu.tr/index.php/2020/01/05/conference-4th-international-undergraduate-conference/

İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri:

Twitter: @BilkentPhil

Mail: [email protected]

Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Cumartesi, 3 Nisan 2021 14:00

Pazartesi, 3 Mayıs 2021 18:00

Ücretsiz

Online
0
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu etkinlik Taner Beyter tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Gündem
Bağlantı
Ekle
Soru Sor
Stiller
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close