Merhabalar,
Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünü yüksek onur öğrencisi olarak 2023 yılında tamamladım. Yaklaşık olarak 8-9 ay sürecek BDT Eğitimimin şimdiye kadar büyük bir çoğunluğunu tamamlamış olmaktayım. Aldığım eğitimden yola çıkarak online danışmanlık hizmeti vermeye başladığımı ilan etmekteyim, ulaşılabilir, uygun ücretli danışmanlık için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Sağlıklı günler 🍀
E-mail: [email protected]
Instagram: psk.elakavas