Merhabalar,
Ben Psikolog Beste Öziç. Şu anda Klinik Çocuk ve Ergen Psikolojisi alanında yüksek lisans yapmaktayım. Tez aşamasındayım ve uzun bir süredir hedeflediğim katılımcı sayısına erişemedim. Aşağıda yer alan yaş gruplarında katılımcılara ihtiyacım var. Destek olabilirseniz minnettar olurum.
Araştırmamızdan bahsetmek gerekirse, TED Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tuğba Uzer Yıldız danışmanlığında yürütülmekte ve "Hangi anıları neden ve tam da o yaşta hatırlıyoruz ve bunun psikolojik iyi oluş ile ilişkisi nedir?" gibi sorulara cevap aramaktadır. Araştırmayla ilgili detaylı bilgiye linke tıklayarak erişebilirsiniz.
Eğer 18-22, 25-30 veya 40-45 yaş grubundaysanız ve herhangi bir nörolojik (alzheimer, demans) ve/veya psikotik (şizofreni, şizoaffektif bozukluk vb.) tanınız yoksa sizi araştırmamıza davet ediyoruz. Araştırmamızda bize destek olmak isterseniz aşağıdaki linke tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
https://tedupsychology.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_3KUjWXfhz9QHhsO
Araştırmacı: Psk. Aygen Beste Öziç
E-mail: [email protected]