Tüm Reklamları Kapat
İlan Araştırma Anketi

Anı Hatırlama ile İlgili Tez Anketi

26 Şubat 2024 08:45 tarihinden 01 Nisan 2024 01:44 tarihine kadar.
Bu ilanın tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Merhabalar,

Ben Psikolog Beste Öziç. Şu anda Klinik Çocuk ve Ergen Psikolojisi alanında yüksek lisans yapmaktayım. Tez aşamasındayım ve uzun bir süredir hedeflediğim katılımcı sayısına erişemedim. Aşağıda yer alan yaş gruplarında katılımcılara ihtiyacım var. Destek olabilirseniz minnettar olurum.

Araştırmamızdan bahsetmek gerekirse, TED Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tuğba Uzer Yıldız danışmanlığında yürütülmekte ve "Hangi anıları neden ve tam da o yaşta hatırlıyoruz ve bunun psikolojik iyi oluş ile ilişkisi nedir?" gibi sorulara cevap aramaktadır. Araştırmayla ilgili detaylı bilgiye linke tıklayarak erişebilirsiniz. 

Eğer 18-22, 25-30 veya 40-45 yaş grubundaysanız ve herhangi bir nörolojik (alzheimer, demans) ve/veya psikotik (şizofreni, şizoaffektif bozukluk vb.) tanınız yoksa sizi araştırmamıza davet ediyoruz. Araştırmamızda bize destek olmak isterseniz aşağıdaki linke tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

https://tedupsychology.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_3KUjWXfhz9QHhsO

İletişim Bilgileri

Araştırmacı: Psk. Aygen Beste Öziç
E-mail: [email protected]

Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Pazartesi, 26 Şubat 2024 08:45

Pazartesi, 1 Nisan 2024 01:44

Online
0
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu ilan Beste Öziç tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close