Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans

AGENASTRO 4. Uluslararası Astrobiyoloji Konferansı

Bu etkinlik MBG Türkiye (Uluslararası Moleküler Biyoloji Ve Genetik Öğrenci Topluluğu) tarafından düzenlenmektedir.
13 Nisan 2024 14:00 tarihinden 14 Nisan 2024 17:20 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Mbg Türkiye Agenastro Uluslararası Astrobiyoloji konferansını bu yıl yine astrobiyoloji alanının değerli hocalarıyla 13-14 Nisan tarihlerinde YouTube Canlı Yayınıyla online olarak gerçekleştireceğiz. 

Konferansımızda 3 Türk 3 yabancı hocamızı ağırlayacak, Konferans sırasında Astrokafa'nın sponsor olduğu Ödüllü Bilgi Yarışması düzenleyeceğiz. Etkinliğimiz sonrası katılım belgesi verilecektir. Katılım belgesi için kayıt formunu doldurmuş olmanız ve en az 3 oturuma katılmış olmanız gerekmektedir. Tüm bilim severlerimiz yani sizler konferansımıza davetlisiniz! 🪐

------------------------------------------------------------------------------

This year, we will hold the Mbg Türkiye Agenastro International Astrobiology conference, which we traditionally organize every year, online with YouTube Live Broadcast on April 13-14, with the valuable lecturers of the field of astrobiology. 

We will host 3 Turkish and 3 foreign teachers at our conference, and we will organize an Award-Winning Quiz Competition sponsored by Astrokafa during the conference. A certificate of participation will be given after our event. To obtain a certificate of participation, you must have filled out the registration form and attended at least 3 sessions. All science lovers, you, are invited to our conference!  🪐 

İletişim Bilgileri

İnstagram: https://www.instagram.com/mbgturkiye/ - @mbgturkiye

Twitter: https://twitter.com/mbgturkiye - @mbgturkiye

Linkedn: https://www.linkedin.com/company/mbgturkiye - @Mbg Türkiye

Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Cumartesi, 13 Nisan 2024 14:00

Pazar, 14 Nisan 2024 17:20

Ücretsiz

Online
0
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik MBG Türkiye (Uluslararası Moleküler Biyoloji Ve Genetik Öğrenci Topluluğu) tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close