Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Konferans

2. AGENASTRO Uluslararası Astrobiyoloji Konferansı

06 Mayıs 2022 14:30 tarihinden 07 Mayıs 2022 20:00 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

MBG Türkiye AGENASTRO Ekibi olarak geçen sene başlattığımız geleneği sürdürerek, bu yıl 6-7 Mayıs’da 2.sini düzenleyeceğimiz 2. AGENASTRO ULUSLARARASI ASTROBİYOLOJİ KONFERANSI’na bilimsever herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

🚀 Konferansımıza katılmak ve etkinlikteki oturumların canlı yayın linklerini paylaşacağımız whatsapp grubumuza instagram ve twitter hesaplarımızdan ulaşıp katılım sağlayabilirsiniz.

🚀 Konferansımız herkese açıktır ve konferans sonunda katılım belgesi verilecektir. Katılım belgesi için en az 3 oturuma katılım sağlanması gerekmektedir.

🚀Etkinliğimize katılan yabancı hocalarımızın sunumu “İngilizce” olacaktır.

✨ Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek  gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Bilimle Kalın!

6 Mayıs  TSİ 14.30 (Dr. Julia Brodsky and Dr. Sarah S. Johnson -*İngilizce*):  *

6 Mayıs TSİ 18.00 (Dr. Umut Yıldız - *Türkçe*):  *

7 Mayıs TSİ 13.00 ( Mehmet Bedirhan Sefer, Tansu Daylan ve sürpriz hediyeli quiz - *Türkçe*):  

*7 Mayıs TSİ 17.30 (Dr. Shawn Domagal-Goldman, Dr. Ivan  Paulino Lima– *İngilizce* ):

 

İletişim Bilgileri

YouTube:     https://bit.ly/3tzBTLr 
Instagram:  https://bit.ly/3jtbCtW
Twitter:       https://bit.ly/3cP5gn3
Linkedn:     https://linktr.ee/mbg_turkiye_platformu

Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Cuma, 6 Mayıs 2022 14:30

Cumartesi, 7 Mayıs 2022 20:00

Ücretsiz

Online
5
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu etkinlik Zühal Berra İyisoy tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close