Tüm Reklamları Kapat
SciShow Psych
Fragmanı İzle

SciShow Psych

@SciShowPsych
Youtube Kanalı
2016
EA Puanı
10.0 10
3 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube kanalı açıklaması:
SciShow Psych, bize dair bilimin derinliklerine iniyor! SciShow Psych, insan beyni ve insanların dünyayla nasıl etkileşimde bulunduğu hakkında her şeyi kapsar.

Anthony Brown, Brit Garner ve Hank Green sunucuları, çığır açan çalışmaları açıklar, psikolojiyi tarihi bağlamında değerlendirir ve bize dünyayı nasıl anladığımızı anlamamıza yardımcı olur.

Daha fazla bilim için, SciShow ve SciShow Space'i de kontrol edin. Genç düşünürler içinse, SciShow Kids ziyaret edebilirsiniz!
YouTube kanalı açıklaması: SciShow Psych, bize dair bilimin derinliklerine iniyor! SciShow Psych, insan beyni ve insanların dünyayla nasıl etkileşimde bulunduğu hakkında her şeyi kapsar. Anthony Brown, Brit Garner ve Hank Green sunucuları, çığır açan çalışmaları açıklar, psikolojiyi tarihi bağlamında değerlendirir ve bize düny ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
02 Eylül 2016
Kanal Kategorisi
Eğitim
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close