Tüm Reklamları Kapat
4K Relaxation Channel
Fragmanı İzle

4K Relaxation Channel

@RelaxationChannel
Youtube Kanalı
2015
EA Puanı
10.0 10
4 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube kanalı açıklaması:
4K Relaxation Channel, derinlemesine rahatlama, meditasyon, çalışma, uyku, iyileşme, stres giderme ve daha fazlası için mükemmel olan muhteşem doğa videolarıyla duygu yüklü 4K ve 8K çözünürlükte sunulmaktadır. Detay odaklı 4K kalitesi ile sektör lideri olan doğayı evinize getirir.

ProArtInc Şirketi, bu kanalda yayınlanan tüm içeriğin yapımcısıdır. Tüm videoların tüm telif hakları ProArtInc Şirketine aittir. Sadece benzersiz içerikler oluşturuyoruz ve film yapımcılarımız ve editörlerimizden oluşan bir ekiple çalışıyoruz. Video projelerinin tüm finansmanı (seyahat, çekim, düzenleme maliyetleri) ProArtInc tarafından yapılır.

BURADAKİ TÜM VİDEOLAR SADECE ÖZEL KULLANIM İÇİNDİR! VİDEOLARIMIZI HERHANGİ BİR PROJEDE KULLANMAK İSTİYORSANIZ, LÜTFEN [email protected] ADRESİNDEN BİZE ULAŞARAK LİSANS ALIN.

Yaratıcı çalışmamızı desteklemek isterseniz www.proartinc.net ve www.beautifulwashington.com/shop/nature-relaxation-videos.html adresindeki çevrimiçi mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. bize destek olmak için alışveriş yapabilirsiniz.
YouTube kanalı açıklaması: 4K Relaxation Channel, derinlemesine rahatlama, meditasyon, çalışma, uyku, iyileşme, stres giderme ve daha fazlası için mükemmel olan muhteşem doğa videolarıyla duygu yüklü 4K ve 8K çözünürlükte sunulmaktadır. Detay odaklı 4K kalitesi ile sektör lideri olan doğayı evinize getirir. ProArtInc Şirketi, ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
09 Nisan 2015
Kanal Kategorisi
Seyahat ve Etkinlikler
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close