Tüm Reklamları Kapat
Relaxation Film
Fragmanı İzle

Relaxation Film

@RelaxationFilm
Youtube Kanalı
2019
EA Puanı
10.0 10
4 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube kanalı açıklaması:
Herkese merhaba. Ben Richard Nomad, Relaxation Film kanalındaki videoların yaratıcısıyım. ►Alçakgönüllülükle kaydettiğim içerik doğa manzaraları, dağlar, çiçekler, şelaleler, hayvanlar, ormanlar ve doğanın sunabileceği her güzel an. Arada sırada, görüntülerimi kendim kaydederim ve gitmeye vaktim olmayan yerlerin daha fazla görüntüsünü satın alırım.

Müzik. İyileştirici, meditasyon seslerini tercih ederim. ►Ses. Ormanın derinliklerine gittim ve çevre seslerini, kuş seslerini, böcek cıvıltılarını kaydettim… gerçek ve ham doğal çevre sesleri.

►Cihazım: Flycam: DJI Mini 3 pro Kamera: Sony A6400, A7siii lens: Sony 18-105, Tamron 50-400

Post prodüksiyon ve video düzenleme konusunda çok zaman harcıyorum ve 4K TV ekranlarında en iyi renk kalitesine sahip videolar üretiyorum Doğa Sesi kendim kaydedildiğinden yüksek kaliteli ses cihazlarında en iyi kaliteye sahiptir.

Bu kanala abone olanlara çok minnettarım Ayrıca YouTube’da çalışan tüm personele teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.
YouTube kanalı açıklaması: Herkese merhaba. Ben Richard Nomad, Relaxation Film kanalındaki videoların yaratıcısıyım. ►Alçakgönüllülükle kaydettiğim içerik doğa manzaraları, dağlar, çiçekler, şelaleler, hayvanlar, ormanlar ve doğanın sunabileceği her güzel an. Arada sırada, görüntülerimi kendim kaydederim ve gitmeye vaktim olmayan yerlerin da ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
31 Aralık 2019
Kanal Kategorisi
Seyahat ve Etkinlikler
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Gündem
Bağlantı
Ekle
Soru Sor
Stiller
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close