Tüm Reklamları Kapat
Muzaffer Çorlu
Fragmanı İzle

Muzaffer Çorlu

Youtube Kanalı
2008
EA Puanı
10.0 10
4 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
Cognitif psikolog ve sanatçı Muzaffer Çorlu, 1969 yılında Almanya’nın Münih şehrinde doğdu. Almanya, Avusturya, Türkiye ve Belçika’da eğitimini sürdürdü. Klasik müzik üzerine binden fazla radyo programı yaptı. Kurduğu orkestra ile (Collegium Cithara Istanbul) dünyaca önemli festivallerde şeflik yapti, gitar ikilisi olarak albüm kaydı gerçekleştirdi.

MBA ve MA dereceleri dışında aynı zamanda psikolog olan Muzaffer Çorlu, dünyaca ünlü festivallerde yer almakla birlikte, Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen şehirlerinde “sahne korkusu ve müzik performans anksiyetesi“ başta olmak üzere “beyin ve müzik” konularında önemli bilimsel platformlarda da seminer ve konferanslar vermektedir. 2003 yılında “Klasik Gitar Dalında Yılın Sanatçısı” ödülüne layık görülmüştür. Çesitli üniversitelerde öğretim görevliliği yapmış olan Corlu, halen, Belçika’da yaşamakta ve Gent Universitesi, Institute of Psychoacoustics and Electronic Music’de araştırmalarını sürdürmektedir.

YouTube kanalı açıklaması:
İçerik, çoğunlukla Acik Radyo 95.0'daki programlarımın podcast'leri, klasik gitar ustalık sınıfları ve söyleşilerdir.
Cognitif psikolog ve sanatçı Muzaffer Çorlu, 1969 yılında Almanya’nın Münih şehrinde doğdu. Almanya, Avusturya, Türkiye ve Belçika’da eğitimini sürdürdü. Klasik müzik üzerine binden fazla radyo programı yaptı. Kurduğu orkestra ile (Collegium Cithara Istanbul) dünyaca önemli festivallerde şeflik yapti, gitar ikilisi olarak albüm kaydı gerçekleştirdi ... Daha fazla göster
Dili
Türkçe
Orijinal Dili
Türkçe
Yayınlanma Tarihi
03 Haziran 2008
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close