Tüm Reklamları Kapat
SciShow
Fragmanı İzle

SciShow

Youtube Kanalı
2011
EA Puanı
10.0 10
2 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Özet
YouTube kanalı açıklaması:
SciShow, beklenmedik konuları keşfeder. Her video ile Michael Aranda, Rose Bear Don't Walk, Stefan Chin ve Hank Green, beklentilerimizi karşılamayan ve bizi daha da meraklandıran bilimsel konulara dalıyorlar!

Program:
Pazar - SciShow List Show'da tek başına bir şov yapamadığımız şaşırtıcı konular hakkında öğrenin!
Pazartesi - Tuhaf dünyamız hakkında kısa bir Dose izleyin.
Salı - En çok sorulan Quick Questions sorularının cevaplarını bulun.
Çarşamba - Hank veya Michael, uzun bir Infusion bölümünde derinlemesine iniyor, veya bir konukla yapılmış bir senaryosuz talk show veya bilgi yarışması yayını yapıyorlar!
Perşembe - Dünya harikaları hakkında yeni bir Dose daha.
Cuma - Bilim haberlerinin en son gelişmelerini öğrenin.
Cumartesi - Quick Questions sorularınızın cevaplarını alın!

Ayrıca, SciShow Space, SciShow Psych, SciShow Kids kardeş kanallarımızı ve SciShow Tangents podcast'imizi de kontrol etmeyi unutmayın!
YouTube kanalı açıklaması: SciShow, beklenmedik konuları keşfeder. Her video ile Michael Aranda, Rose Bear Don't Walk, Stefan Chin ve Hank Green, beklentilerimizi karşılamayan ve bizi daha da meraklandıran bilimsel konulara dalıyorlar! Program: Pazar - SciShow List Show'da tek başına bir şov yapamadığımız şaşırtıcı konu ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
20 Ekim 2011
Kanal Kategorisi
Eğitim
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close