Tüm Reklamları Kapat
TheSilentWatcher
Fragmanı İzle

TheSilentWatcher

@TheSilentWatcher
Youtube Kanalı
2011
EA Puanı
10.0 10
6 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
YouTube Kanalı Açıklaması:
Merhaba,

Adım Petar Paunchev, TheSilentWatcher YouTube kanalının sahibi ve içerik üreticisiyim.

Burada en yüksek kalitede rahatlatıcı videolardan oluşan benzersiz ve orijinal bir koleksiyon bulacaksınız. Bu kanaldaki TÜM çekimler ve ortam sesleri tarafımca kaydedilmiş, düzenlenmiş ve üretilmiştir ve başka hiçbir yerde mevcut değildir.

Bu videoların amacı, insanların huzur, berraklık ve rahatlama anları yaşamalarına yardımcı olarak zihni, bedeni ve ruhu iyileştirmeye ve yeniden dengelemeye yardımcı olmaktır. Ayrıntılara dikkat edilerek üretilen videolar, tam anlamıyla sizi içine çeken ve gerçekçi bir deneyim için 4K UltraHD veya FullHD çözünürlüklerde ve yüksek çözünürlüklü sesle sunulur.

Web sitemde, çekim yaptığım farklı yerler ve oradaki bazı kişisel deneyimlerim hakkında bazı "sahne arkası" görüntüler ve bilgiler bulacaksınız.

Size barış ve esenlik diliyorum!

senin,
Petar Paunçev

*Bu kanaldaki tüm ses-video materyalleri telif hakkı korumalıdır ve sadece kişisel kullanım içindir.
YouTube Kanalı Açıklaması: Merhaba, Adım Petar Paunchev, TheSilentWatcher YouTube kanalının sahibi ve içerik üreticisiyim. Burada en yüksek kalitede rahatlatıcı videolardan oluşan benzersiz ve orijinal bir koleksiyon bulacaksınız. Bu kanaldaki TÜM çekimler ve ortam sesleri tarafımca kaydedilmiş, düzenlenmiş ve ü ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
Bulgarca (български език)
Yayınlanma Tarihi
13 Ağustos 2011
Kanal Kategorisi
Seyahat ve Etkinlikler
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tüm Reklamları Kapat
Kişiler
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün bilimseverlerle ne paylaşmak istersin?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close