Tüm Reklamları Kapat
Lumosity
Fragmanı İzle

Lumosity

@lumosity
Youtube Kanalı
2008
EA Puanı
10.0 10
3 Kişi
Senin Puanın
Puan Ver
Tanıtım
Lumosity, hafıza, dikkat, esneklik, işlem hızı ve problem çözme becerilerini geliştirdiği iddia edilen oyunlardan oluşan bir çevrimiçi programdır.YouTube kanalı açıklaması:
Lumosity, önde gelen bir beyin eğitimi programıdır. Lumosity'nin web ve mobil oyunları, temel bilişsel yetenekleri zorlamak için bilim adamları tarafından tasarlanmıştır.

Lumosity'nin bilim adamları, nöropsikolojik ve bilişsel araştırma görevlerini veya yeni tasarımlar yaparlar ve oyun tasarımcılarıyla birlikte bunları 50'den fazla bilişsel oyun haline dönüştürürler. Eğlenceli ve uyarlamalı olarak tasarlanan Lumosity eğitim programı, tüm yaşlardaki insanların erişimine açıktır ve onların yeteneklerinin tam kapasitesinde meydan okumalarına yardımcı olur.
Lumosity, hafıza, dikkat, esneklik, işlem hızı ve problem çözme becerilerini geliştirdiği iddia edilen oyunlardan oluşan bir çevrimiçi programdır. YouTube kanalı açıklaması: Lumosity, önde gelen bir beyin eğitimi programıdır. Lumosity'nin web ve mobil oyunları, temel bilişsel yetenekleri zorlamak için bilim ada ... Daha fazla göster
Dili
İngilizce (English)
Orijinal Dili
İngilizce (English)
Yayınlanma Tarihi
19 Haziran 2008
Kanal Kategorisi
Eğitim
Eser Hakkında Daha Fazla Bilgi
Tanıtım Videosu
Tüm Reklamları Kapat
İnceleme Yaz
İncelemeler (0)
Alıntılar (0)
Gönderiler (0)
Daha Fazla İnceleme Göster
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Gündem
Bağlantı
Ekle
Soru Sor
Stiller
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close