29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun!

Bu yazı, Evrim Ağacı'na ait, özgün bir içeriktir. Konu akışı, anlatım ve detaylar, Evrim Ağacı yazarı/yazarları tarafından hazırlanmış ve/veya derlenmiştir. Bu içerik için kullanılan kaynaklar, yazının sonunda gösterilmiştir. Bu içerik, diğer tüm içeriklerimiz gibi, İçerik Kullanım İzinleri'ne tabidir.

Efendiler, hanımefendiler! Türkiye'de bilimsel devrimi ve aydınlanmayı yaşatmak ve Anadolu insanının da çağdaş medeniyetler düzeyine uğraşması için ter döken genç, yaşlı, erkek, kadın, LGBTİ, düz, siyah, beyaz ve arasında kalan her renkten, her dinden, her dilden, her milletten, her ülkeden; aydın, hümanist, ilerici her türlü düşünceden olan okurumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı içtenlikle kutlarız!

Şairler ve Ekolojik Denge

Uğurböcekleri ve Yaprakbitleri

Görsel Düzenleme

İsmail Güderer

İsmail Güderer

Görsel Düzenleme

Katkı Sağlayanlar

Çağrı Mert Bakırcı

Çağrı Mert Bakırcı

Editör

Evrim Ağacı'nın kurucusu ve idari sorumlusudur. Popüler bilim yazarı ve anlatıcısıdır. Doktorasını Texas Tech Üniversitesi'nden almıştır. Araştırma konuları evrimsel robotik, yapay zeka ve teorik/matematiksel evrimdir.

Konuyla Alakalı İçerikler

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
Geri Bildirim