Evrim Ağacı Soru & Cevap
Puan Ver
2
Puan Ver

Kızıl saçların evrimi hakkında ne biliyoruz?

1
Teşekkür (2)
Hatırla (1)
Takip (1)
Paylaş
1 Cevap

merhaba

simdi buraya atacağım linki incelemenizi rica edeceğim.aklınızdaki soruları giderebileceğini düşündüm.linkteki bilgilere rağmen aklınızda herhangi bir soru kalırsa veya yeni sorular oluşursa yazmanızı rica ederim seve seve yanıtlarım.

sevgiler

https://evrimagaci.org/insan-sac-renginin-evrimi-farkli-sac-renkleri-nasil-ve-neden-evrimlesti-7023

○kaynak kısmına ekleyemedim çünkü error veriyor :(

Teşekkür (3)
Paylaş
4
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Herkes kendi fikrine sahip olmakta özgürdür; ancak kimse gerçekler konusunda hatalı olma hakkına sahip değildir.”
Bernard M. Baruch
Geri Bildirim Gönder