Puan Ver
0
Puan Ver

İklimin insan evrimi üzerindeki etkilerini tam olarak açıklayabilir misiniz?

Örneğin ten , göz ve deri renklerimizin uzun vadede değişmesi ne kadar sürdü? Günlük yaşantımızdada her ne kadar genlerimize aktarılmayacak olsa da bunun etkilerini görebilir miyiz?

1
Favorilerime Ekle
Sonra Cevapla
Takip Et
1 Cevap

dostum evrim canlıların yaşayabilmesi ve çoğalabilmesi için çalışır. çevresel faktörlere göre savunma onlara adapte olma işini üslenir. süreleri konusunda bir bilgi veremem ama genlerimiz her zaman bir sonraki nesillere aktarılır. bugünkü dünyadaki değişimler bizi her geçen gün etkiliyor ve evrim her saniye bunlar için çalışıyor bedenlerimizi bunlara hazırlayıp bunlarla birlikte yaşamamıza olanak sağlıyor evrimin tek amacı yaşamamız ve çoğalmamız.

Favorilerime Ekle
0
Cevap Ver
Bu soruya cevap vermek için lütfen
Evrim Ağacı Soru & Cevap Platformu, Türkiye'deki bilimseverler tarafından kolektif ve öz denetime dayalı bir şekilde sürdürülen, özgür bir ortamdır. Evrim Ağacı tarafından yayınlanan makalelerin aksine, bu platforma girilen soru ve cevapların içeriği veya gerçek/doğru olup olmadıkları Evrim Ağacı yönetimi tarafından denetlenmemektedir. Evrim Ağacı, bu platformda yayınlanan cevapları herhangi bir şekilde desteklememekte veya doğruluğunu garanti etmemektedir. Doğru olmadığını düşündüğünüz cevapları, size sunulan denetim araçlarıyla işaretleyebilir, daha doğru olan cevapları kaynaklarıyla girebilir ve oylama araçlarıyla platformun daha güvenilir bir ortama evrimleşmesine katkı sağlayabilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Eğer size yanlış soruları sordurmayı başarabilirlerse, cevaplar konusunda endişelenmelerine gerek kalmaz.”
Thomas Pynchon
Geri Bildirim Gönder