Tüm Reklamları Kapat
Etkinlik Bilim Buluşması
İstanbul

Yüksel-İlhan Alanyalı Fen Lisesi Kan Bağışı Etkinliği

19 Ekim 2022 08:30 tarihinden 19 Ekim 2022 16:30 tarihine kadar.
Bu etkinliğin tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Herkese merhaba,

 Yüksel-İlhan Alanyalı Fen Lisesi olarak bu yıl okulumuzda 19 Ekim'de üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz bir kan bağışı etkinliği düzenliyoruz. Sizden katılımınızı, sosyal medya hesaplarınızda bizi/afişimizi paylaşmanızı ve desteğinizi rica ediyoruz. Düzenleyeceğimiz bu etkinlikte bize destek vererek katılım sağlamanızı ve bu faydalı etkinliğe katkınızın bulunmasını çok isteriz. (18-65 yaş aralığındaki düzenli ilaç kullanımı olmayan her sağlıklı birey kan verebilir.)

UNUTMAYIN;

🩸 Her bir kan bağışı 3 kişinin hayatını kurtarır.

🩸 İhtiyaçları olan kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcut.

İletişim Bilgileri

@yiafen_kanbagisi instagram hesabından veya [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Ücret Bilgileri
Ücretsiz
Karlıktepe Mahallesi, Güneş Sokak No:1 Kartal/İstanbul

Çarşamba, 19 Ekim 2022 08:30

Çarşamba, 19 Ekim 2022 16:30

Ücretsiz

Karlıktepe Mahallesi, Güneş Sokak No:1 Kartal/İstanbul

Adres Tarifi

Ulaşım: Kartal/Esentepe minibüsü, Kartal/Jawa minibüsü, 16Y Kadıköy/Yeşilbağlar, 16B Kadıköy/Topselvi İETT otobüsleri okulumuzun yakınından geçmektedir.

12
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum

Bu etkinlik Bilge Ak tarafından düzenlenmektedir. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz etkinliklere izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak etkinlik bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve etkinlikle ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Bugün Türkiye'de bilime ve bilim okuryazarlığına neler katacaksın?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close