İlan
Staj
İstanbul

Yazılım Mühendisi Öğrencisi Aranmaktadır (Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi)

19 Şubat 2020 12:00 tarihinden 20 Şubat 2020 12:00 tarihine kadar.

Açıklama

Doktora Öğrencisi Aranmaktadır (Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi)

İletişim Bilgileri

Doktora Öğrencisi Aranmaktadır (Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi)

Maltepe

Çarşamba, 19 Şubat 2020 12:00

Perşembe, 20 Şubat 2020 12:00

2000

Maltepe

Adres Tarifi

Maltepe

Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Türkiye'deki bilimseverlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close
“Her ne kadar doğanın bir türü yaratabilmesi için binlerce veya milyonlarca yıl gerekse de, insanın o türü yok etmesi için birkaç düzine yıl yeterlidir.”
Victor Scheffer
İnsan Zekasının Evrimi: Neden Sadece İnsanın Beyni Bu Kadar Evrimleşmiştir?
Geri Bildirim Gönder