Tüm Reklamları Kapat
İlan Psikolojik Yardım ve Terapi

Uzm. Psk. Azra Hamitoğlu Kobak

23 Nisan 2024 18:34 tarihinden 29 Nisan 2024 18:37 tarihine kadar.
Bu ilanın tarihi geçmiştir
Dolayısıyla başvuru alımı sonlanmış olabilir.
Açıklama

Merhaba, Ben Azra Hamitoglu. Psikoloji alanındaki lisans eğitimimi Kanada'da University of British Columbia'da tamamladım. Bu süreçte, temel psikoloji disiplininde güçlü bir teorik temel edindim ve akademik alanda aktif olarak çalısmalara katildim.

Yüksek lisans eğitimimi ise Gelişim ve Eğitim Psikolojisi alanında, Italya'da University of Padova'da tamamladım. Bu dönemde, bireylerin gelişim süreçleri ve eğitim psikolojisi konularındaki güncel araştırmalar uzerine derinlemesine bir bilgi birikimi elde ederken psikoloji alanındaki bazı oncu araştırmaların da parçası oldum. Eğitim hayatim boyunca sürdürdüğüm stajlar ile psikoterapi alanında ilk adımlarımı attım.

Profesyonel kariyerimde, yetişkinler, ergenler ve çocuklar için bilişsel davranışçı terapi(BDT), aile ve ebeveyn danismanligi ve gelisim psikolojisi alanlarinda uzmanlaştım. Bilişsel davranışçı terapiyi kullanarak, bireylerin zihinsel sağlıklarını desteklemeyi ve olumlu değişikliklere yönlendirmek mümkünken, ebeveyn danışmanlığı sayesinde çocuk yetiştirme becerileri, aile içi iletişim, evlilik ve ilişki danışmanlığı, çocuk gelişimi, öz bakım ve stres yönetimi, özel durumlar ve aile değerleri gibi konularda ailelere destek sağlamaktayim. Bu destek, ailelerin çeşitli zorluklarla başa çıkmalarına, daha etkili iletişim kurmalarına ve sağlıklı bir aile yaşamı sürdürmelerine yardımcı olabilir.

Her bireyin kisisel ihtiyaçlarına duyarlı bir yaklaşım benimserken, güvenli bir terapi ortamı yaratmaya özen gösteriyorum.

Sizlere daha yakından yardımcı olabilmek ve yaşam kalitenizi artırmanıza destek olabilmek için buradayım. 

İletişim Bilgileri

Tel: +90 (542) 356 34 70

Web sitesi: www.bogazicipsikoloji.com

Adres: Feneryolu Mahallesi, Bağdat Caddesi Kardeşler Apt. 158/1 Kat: 3 Daire: 7, 34724 Kadıköy/İstanbul

 

Ücret Bilgileri
Ücretsiz

Salı, 23 Nisan 2024 18:34

Pazartesi, 29 Nisan 2024 18:37

Online
0
0
  • Paylaş
  • Alıntıla
  • Alıntıları Göster
Kaydet
0 Yorum
Bu ilan Azra Hamitoglu tarafından yayınlanmıştır. Evrim Ağacı olarak yalnızca bilimle ilişkili olan ve okurlarımızın fayda görebileceğini umduğumuz ilanlara izin vermeye özen göstermekteyiz. Ancak ilan bilgilerinin doğruluğundan, katılımcı memnuniyetinden ve ilanla ilgili herhangi bir diğer detaydan Evrim Ağacı sorumlu değildir.
Geri Dön
Evrim Ağacı Etkinlik & İlan Platformu, bir iş arama sitesi değil, bir etkinlik ve ilan yayınlama sitesidir. Bilimle ilgilenen kişilere yönelik derlenen çeşitli işlerle ilgili başvurular ilgili firmaya direkt olarak yapılmakta olup evrimagaci.org üzerinden hiçbir veri gönderilmemektedir. Sitemizde yayınlanan ilanlar tamamen ücretsizdir ve ilan sahipleri ile sitemizin hiçbir ilişkisi yoktur. Türkiye İş Kurumu kanunu gereği iş arayanlardan ücret alınması ve menfaat temin edilmesi yasaktır. Görüş ve önerileriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Aklımdan Geçen
Komünite Seç
Aklımdan Geçen
Fark Ettim ki...
Bugün Öğrendim ki...
İşe Yarar İpucu
Bilim Haberleri
Hikaye Fikri
Video Konu Önerisi
Başlık
Gündem
Kafana takılan neler var?
Bağlantı
Kurallar
Komünite Kuralları
Bu komünite, aklınızdan geçen düşünceleri Evrim Ağacı ailesiyle paylaşabilmeniz içindir. Yapacağınız paylaşımlar Evrim Ağacı'nın kurallarına tabidir. Ayrıca bu komünitenin ek kurallarına da uymanız gerekmektedir.
1
Bilim kimliğinizi önceleyin.
Evrim Ağacı bir bilim platformudur. Dolayısıyla aklınızdan geçen her şeyden ziyade, bilim veya yaşamla ilgili olabilecek düşüncelerinizle ilgileniyoruz.
2
Propaganda ve baskı amaçlı kullanmayın.
Herkesin aklından her şey geçebilir; fakat bu platformun amacı, insanların belli ideolojiler için propaganda yapmaları veya başkaları üzerinde baskı kurma amacıyla geliştirilmemiştir. Paylaştığınız fikirlerin değer kattığından emin olun.
3
Gerilim yaratmayın.
Gerilim, tersleme, tahrik, taciz, alay, dedikodu, trollük, vurdumduymazlık, duyarsızlık, ırkçılık, bağnazlık, nefret söylemi, azınlıklara saldırı, fanatizm, holiganlık, sloganlar yasaktır.
4
Değer katın; hassas konulardan ve öznel yoruma açık alanlardan uzak durun.
Bu komünitenin amacı okurlara hayatla ilgili keyifli farkındalıklar yaşatabilmektir. Din, politika, spor, aktüel konular gibi anlık tepkilere neden olabilecek konulardaki tespitlerden kaçının. Ayrıca aklınızdan geçenlerin Türkiye’deki bilim komünitesine değer katması beklenmektedir.
5
Cevap hakkı doğurmayın.
Bu platformda cevap veya yorum sistemi bulunmamaktadır. Dolayısıyla aklınızdan geçenlerin, tespit edilebilir kişilere cevap hakkı doğurmadığından emin olun.
Ekle
Soru Sor
ve seni takip ediyor

Göster

Şifremi unuttum Üyelik Aktivasyonu

Göster

Şifrenizi mi unuttunuz? Lütfen e-posta adresinizi giriniz. E-posta adresinize şifrenizi sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Eğer aktivasyon kodunu almadıysanız lütfen e-posta adresinizi giriniz. Üyeliğinizi aktive etmek için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

Geri dön

Close